Sprzedaż akcesoriów dla zwierząt – atrakcyjny drapak dla kota

drapak dla kota

Mówi się, że ten kto kocha pracę, którą wykonuje nie przepracował tak naprawdę ani jednego dnia. Od kilkunastu lat prowadzę własny sklep zoologiczny i jestem w stanie zupełnie się z tymi słowami zgodzić.

Atrakcyjny drapak dla kota to dobry produkt

drapak dla kotaJak wiadomo handel jest bardzo specyficzną pracą – raz panuje czas dobrobytu, wysokich obroków i długich kolejek, innym razem ledwie starcza na pensje dla pracowników i opłacenie rachunków. W moim sklepie staram się mieć bardzo różnorodny asortyment – klienci znajdą tutaj zarówno pokarm dla rybek, akwaria i klatki, smycze i obroże, jak i drapaki dla kotów. Zawsze staram się też sprowadzać dane akcesoria na życzenie konkretnej osoby, ponieważ to pozytywnie wpływa na wizerunek mojego przedsiębiorstwa i zachęca klientów do ponownych zakupów. Ostatnio nawiązałem współpracę z nowym producentem, oferującym takie akcesoria jak domki i drapaki dla kota. Są to produkty wysokiej jakości, bardzo estetyczne i bezpieczne dla zwierząt. Myślę, że gdybym miał w domu jakiegoś dachowca to sam zainwestowałbym w taki atrakcyjny drapak dla kota. Podarowałem jeden siostrze i według niej to produkt godny uwagi. Jej kot chętnie się na nim bawi i odpoczywa. Jak już wspomniałem, w handlu są lepsze i gorsze dni, jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że mimo wszystko teraz interes prosperuje znacznie lepiej niż kiedyś. Klienci częściej sięgają nawet po drogie akcesoria. Niejednokrotnie sprzedałem pikowaną kurteczkę dla psa w cenie męskiej czy drapak dla kota, za który można by nabyć średniej klasy rower. Jestem tradycjonalistą i takie fanaberie nie są potrzebne mi do szczęścia, jednak z perspektywy biznesu bardzo mi to odpowiada.

Poza tym, to bardzo miłe, że ludziom nie jest obojętny los i komfort ich czworonogów. Jeśli nie prowadzi to do przesady to zdecydowanie popieram takie „rozpieszczanie” zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *