Znajduję na magazynie standy

standy

Tego dnia wiedziałem, że będę miał sporo pracy. Ostatnio coś głośno było, że szykuje się jakaś akcja. W poniedziałek z samego rana kierownik wysłał mnie do magazynu, ażeby go sprzątnął, ponieważ spodziewamy się dość sporej dostawy a regały magazynowe są zapchane po brzegi.

Standy będą wykorzystane

standyU nas na magazynie to są jeszcze stare regały sklepowe, które wymienialiśmy na sklepie, ale stoją tam na wszelki wypadek. Wszystkie regały sklepowe przeniosłem do piwnicy co pozwoliło na zaoszczędzenie sporej powierzchni. Przejrzałem uważnie wszystkie regały magazynowe i sprawdziłem co ewentualnie można przenieść. Na jednych były umieszczone stojaki reklamowe co mnie zaskoczyło, ponieważ ostatnio były nam potrzebne i nikt nie wiedział gdzie te wszystkie stojaki reklamowe się podziały. No to będzie miła niespodzianka. Tuż obok były stojaki na ulotki i postanowiłem również je zdjąć i dostarczyć do kierownika, ażeby zdecydował co dalej. Na pewno zostaną te stojaki reklamowe wystawione w hurtowni, bo jak spodziewamy się dostawy nowych produktów to na pewno szefostwo będzie chciało je zareklamować. Kiedy już sprawdzałem ostatnie regały magazynowe, to zauważyłem, że znajdują się tam rzetelnie wykonywane standy i je również postanowiłem od razu zabrać do kierownika. Jestem przekonany, że stojaki na ulotki, które znalazłem na magazynie zostaną od razu wykorzystane. Nasze ulotki leżą przy kasach a takie stojaki na ulotki to nie dość, że wyglądają o wiele lepiej to jeszcze nie powodują bałaganu. Przyznam, że jak uprzątnąłem wszystkie regały magazynowe to zrobiło się bardzo dużo wolnej przestrzeni.

Regały sklepowe już zostały zaniesione do piwnicy i mieliśmy tak dużo miejsca, że dwie duże dostawy możemy przyjąć. Kierownik był bardzo zadowolony z mojej pracy i podziękował mi za pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *