Zegarek z indywidualnym grawerem

 

Chyba każdy z nas ma w domu przynajmniej jeden zegarek, bo jest to element stylizacji bez którego ciężko żyć w dzisiejszych czasach. W sklepach dostępne zegarki nie posiadają nic wyróżniającego, dlatego warto je spersonalizować.

Co można wygrawerować laserowo na zegarku?

zegarki z grawerem laserowymJeżeli chcemy komuś bliskiemu sprawić oryginalny prezent, to najczęściej kupujemy jakąś gustowną biżuterię. Szczególnie kobiety są pamiętliwe i przywiązują dużą wagę do szczegółów, dlatego zegarki z grawerem laserowym będą idealnym pomysłem. Nadają się one na każdą okazję, możemy je wręczyć ukochanej osobie na urodziny, imieniny, rocznicę, albo dla dziecka na komunię. Bywa, że przyszli małżonkowie grawerują sobie symboliczne treści na wewnętrznej stronie obrączek, bo to wyjątkowa dla nich chwila. Jeżeli mamy już wybrany model zegarka, to należy się z nim udać do odpowiedniego punktu, najczęściej złotniczego, gdzie fachowiec wykona dla nas napis na dowolnym zegarku. Grawerować można stal, aluminium, złoto, srebro, albo nawet tytan. Klient wybiera sobie dowolną czcionkę i czeka na wizualizację projektu na jego zegarku i dopiero po jego zaakceptowaniu można przystąpić do laserowego nanoszenia napisu na powierzchnię. Grawerowanie jest całkowicie bezpieczne dla mechanizmu zegarka i jest ono wykonywane bardzo delikatnie. Klienci najczęściej grawerują na odwrotnej stronie tarczy inicjały ukochanej osoby, ważne daty w ich życiu, albo życiowe sentencje. Wykonanie graweru zajmuje niewiele czasu i często możemy go wykonać na miejscu.

Jeżeli chodzi o gwarancję na taki zegarek, to jest to kwestia indywidualne, gdyż nie każdy producent to uwzględnia w warunkach gwarancji, więc trzeba to wcześniej sprawdzić. Zegarek z indywidualną dedykacją dla bliskiej osoby jest miłym prezentem.