Zdjęcia ślubne na prezent

zdjęcia ślubne

Jakiś czas temu moi rodzice mieli rocznicę śluby. Nie była to jednak taka zwykła rocznica ślubu a była to czterdziesta rocznica ślubu. Postanowiłam, że w związku z tym mogłabym złożyć się przecież na jakiś prezent dla rodziców z bratem.

Zdjęcia ślubne w ładnej ramce

zdjęcia ślubneW końcu na taką rocznicę możemy kupić im coś wyjątkowego bo przecież na pewno na to zasłużyli. Brat powiedział, że jak najbardziej możemy się razem zrzucić na jakiś prezent bo on i tak nie miał żadnego pomysłu na to co może rodzicom kupić. Ja co prawda też nie miałam pomysłu na to co im kupić ale wiedziałam, że razem na pewno coś wymyślimy. A przede wszystkim razem będziemy mieli więcej na to środków. Myślałam nad tym naprawdę długo co by im takiego kupić żeby byli zadowoleni. I wpadłam w końcu na pomysł żeby odnowić ich zdjęcia ślubne wykonywane we Wrocławiu i wybrać jedne po to żeby je powiększyć i włożyć w jakąś naprawdę ładną ramkę. Wiem, że we Wrocławiu pewien fotograf ślubny zajmuje się odnawianiem takich zdjęć. Brat zgodził się na to, że to może być rzeczywiście dobry pomysł. Ta ramka musi być bardzo ładna i może być naprawdę droga. Chodzi oto żeby po prostu wszystko razem ładnie wyglądało. Zawiozłam do fotografa jedną fotografię które według nas była najlepsza. Fotograf powiedział, że jak najbardziej zrobi co tylko może żeby zdjęcie to wyglądało jakby było zrobione wczoraj. Nie do końca wierzyłam, że jest to możliwe. A jednak gdy pojechałam po odbiór i zobaczyłam jak ta fotografia ślubna wygląda to byłam naprawdę zaskoczona. Zdjęcie wyglądało tak jakby było zrobione współcześnie. Byłam naprawdę bardzo zadowolona z tego efektu. Do tego zdjęcia dobrałam także odpowiednią ramkę. Wszystko ładnie zapakowałam.

Brat kupił jeszcze kwiaty, które mamy dać razem z prezentem. Także mam tylko nadzieję, że ten prezent rzeczywiście spodoba się rodzicom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *