Zamówiliśmy wózki do sklepu

Zdecydowałam się z mężem na otworzenie swojego sklepu. Na naszym osiedlu nie ma żadnego sklepu spożywczego. Uważamy, że wiele osób będzie korzystać z osiedlowego sklepu dlatego zdecydowaliśmy się na taką inwestycję. Mamy dwójkę dzieci i otwieramy sklep także z myślą o nich. 

Wybraliśmy wózki sklepowe

wózki do sklepu BydgoszczMamy już upatrzony lokal, na który będziemy wkrótce podpisywać umowę najmu. Dogadaliśmy się tak z właścicielem a po dwóch latach planujemy zakup tego lokalu żeby należał już wyłącznie do naszej rodziny. Mamy już zamówioną ekipę, która wkroczy żeby zrobić w lokalu generalny remont. Sklep nie będzie duży ale przydadzą nam się także wózki sklepowe. Nie musza być dużych rozmiarów. Zależy mi żeby wózki do sklepu Bydgoszcz były poręczne i mieściły trochę artykułów. Jestem pewna, że klienci będą robić u nas zakupy bo sama często chciałabym skorzystać z małego sklepu, w którym dokupię rzeczy o których zapomniałam będąc na przykład w galerii czy na rynku. Artykuły, które będę zamawiać do naszego sklepu musza być wysokiej jakości ale musza również być w dobrej cenie. Wówczas będziemy cieszyć się ruchem w interesie. Ceny musza być przystępne bo klienci na to zwracają swoją uwagę. Sama nie lubię przepłacać za artykuły, które kupuję. Wózki do sklepu zamówiłam w hurtowni, która znajduje się w naszej miejscowości. Hurtownia jest znana w całym kraju. Przygotowuje wózki sklepowe różnych rozmiarów. My zamówiliśmy z mężem wózki średniej wielkości na kółkach. Na wózkach będzie zamieszczona nazwa naszego sklepu. 

Zamówione przez nasz wózki zostaną dostarczone do sklepu kiedy fachowcy uporają się z remontem. Na razie nie mamy gdzie wózków przechowywać. Dogadaliśmy się bez problemu z pracownikami hurtowni. Zapłaciliśmy już pieniążki za wózki i teraz czekamy na ich transport.