Zabiegi redukujące tkankę tłuszczową

Nie każdy ma czas na klasyczne odchudzanie czyli codzienne uprawianie sportu czy zdrowe odżywianie. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad zrzuceniem zbędnych kilogramów w gabinetach medycyny estetycznej. Obecnie jest to jak najbardziej możliwe. Nowoczesne gabinety mają do zaoferowania naprawdę sporo ciekawych zabiegów, z których warto skorzystać.

Endermologia, lipoliza iniekcyjna i drenaż limfatyczny

zabieg wyszczuplający BiałystokNa pewno największą popularnością cieszą się wyszczuplające masaże. Zabiegi te przeprowadza się w specjalnych strojach – kombinezonach. Z zabiegu mogą skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Zabieg określany jest mianem endermologii i rzeczywiście pozwala pozbyć się dodatkowych centymetrów i cellulitu. Nie można jednak spodziewać się tego, że zabiegi medycyny estetycznej pomogą w przypadku zaawansowanej otyłości. Medycyna estetyczna pomaga w miejscowych otłuszczeniach. Taki zabieg wyszczuplający Białystok może też mieć postać lipolizy iniekcyjnej. Lipoliza stosowana jest w różnych miejscach np. na podbródku. Wiele osób ma problem z podwójnym podbródkiem, który nie wygląda estetycznie. W trakcie zabiegu wprowadza się za pomocą cienkiej igły substancje lipolityczne, czyli rozkładające tłuszcze. Na efekt trzeba trochę poczekać – tkanka tłuszczowa najpierw ulega rozkładowi, a później musi zostać zmetabolizowana i wydalona przez organizm. Z mniej inwazyjnych zabiegów na pewno można wspomnieć o drenażu limfatycznym. Zabieg wykonuje się specjalnym urządzeniem.

Pomaga zredukować pomarańczową skórkę na każdym poziomie jej zaawansowania. Drenaż to także dobra metoda na walkę z otyłością! Po takim zabiegu skóra staje się wygładzona. Drenaż limfatyczny łączy w sobie dwie terapie – falami akustycznymi oraz falami elektrycznymi. W czasie zabiegu dochodzi do regeneracji i odbudowy tkanek.