Występuję z ofertą zatrudnienia pracowników ze Wschodu

pracownicy ze wschodu

Dziwiłam się, że tak duże przedsiębiorstwo nie zatrudnia cudzoziemców. Mają ku temu ogromne możliwości zwłaszcza, że pracują tam również ludzie spoza Bydgoszczy. Stwierdziłam, że warto się poważnie zainteresować tym pracodawcą i wystąpić do niego z ofertą.

Pracownicy ze Wschodu znają języki obce

pracownicy ze wschoduMoja agencja pracy tymczasowej współpracuje z wieloma firmami, gdzie zatrudnieni są pracownicy ze wschodu, dlatego również w tym przypadku wierzę, że uda mi się nawiązać współpracę. Muszę wystosować odpowiednią ofertę, by pracownicy z Ukrainy byli atrakcyjną ofertą dla tego przedsiębiorcy. Zanim zabrałam się za pisanie oferty poznałam specyfikę tego przedsiębiorstwa. Sprawdziłam co potencjalni wykształceni pracownicy ze wschodu dla każdej firmy powinni oferować oraz jak wygląda sprawa ze znajomością języka. Jeżeli uda mi się podpisać tę współpracę to moja agencja pracy tymczasowej będzie w stanie zapewnić zatrudnienie wielu cudzoziemców, którzy czekają za pracą. Po zapoznaniu się z działalnością tego przedsiębiorstwa, stworzyłam odpowiednią ofertę, która na pewno będzie interesująca dla właściciela tej firmy. Uprzednio wysłałam ofertę pocztą, jednak umówiłam się na spotkanie indywidualne, żeby osobiście porozmawiać z osobą kompetentną. Spotkanie miałam w piątek rano. W tym czasie moja agencja pracy tymczasowej nie była czynna, ale zaznaczyłam, że wrócę po południu i petenci będą przyjmowani. Pracownicy ze wschodu bardzo zainteresowali zarząd tego przedsiębiorstwa i udało mi się od razu podpisać kontrakt. Moi pracownicy z Ukrainy dostaną tutaj zatrudnienie i na początek mam podesłać dwadzieścia osób.

Wybiorę takich ludzi, którzy najdłużej czekają, ponieważ zależy mi, żeby to właśnie oni w pierwszej kolejności otrzymali zatrudnienie. Cieszę się, że tak gładko wszystko poszło. Teraz będzie już lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *