Wygrałem przetarg na budowę hali stalowej

 

Jako doświadczony przedsiębiorca doskonale wiedziałem w co warto inwestować i bardzo uważnie dobierałem sobie kontrahentów. Często też brałem udział w przetargach, które nie raz udało mi się wygrać. Oferowałem doskonałe usługi w rozsądnych cenach.

Szybko postawiona hala stalowa

hale stalowe warsztatoweNa bieżąco śledziłem poczynania firm, którymi się interesowałem i chciałem podjąć współpracę. Kiedy jedna z firm ogłosiła przetarg na wybudowanie hali warsztatowej to od razu pobrałem dokumenty, żeby je wypełnić. Już nie raz stawiałem duże hale stalowe warsztatowe i miałem spore doświadczenie. Na wygraniu tego przetargu bardzo mi zależało i postanowiłem przygotować wyjątkową ofertę, żeby zleceniodawca się mną zainteresował. Wiedziałem, że w przetargu udział brało mnóstwo firm, ponieważ każdy chciał wygrać. Moje hale stalowe były wykonywane zawsze z najlepszych materiałów a pracownicy byli sprawni. Wiedziałem, że terminowo nikt nie miał szans być lepszy ode mnie i dlatego w formularzu zaznaczyłem krótki termin wykonania hali. Do rozstrzygnięcia przetargu było mnóstwo czasu i zająłem się bieżącymi sprawami. Sprowadziłem materiały od stałego dostawy i wykonywałem zlecenia, które wpadały na bieżąco. Wybudowałem w międzyczasie cztery hale. W końcu nadszedł czas ogłoszenia wyników na stronie internetowej tego zleceniodawcy. Czułem, że wygrałem, ale nieco byłem zestresowany, ponieważ to zlecenie było dla mnie szalenie ważne. Osobiście sprawdziłem wyniki i byłem szczęśliwy, że udało mi się wygrać i osiągnąć cel.

Z wybudowaniem hali warsztatowej dla tego zleceniodawcy moja firma poradziła sobie zgodnie z założeniami. Nie mieliśmy nawet jednego dnia opóźnienia co oczywiście zostało docenione przez klienta. Obiecał mi współpracę w przyszłości co mnie cieszyło.