Wybieramy siatki leśne i ogrodzenia

Siatka leśna

Kupiłeś działkę. W końcu masz kawałek własnej ziemi w urokliwym miejscu. Marzyłeś o tym od dawna i dopiero teraz trafiła się okazja. Jednak musisz poczekać jakiś czas z budową domu.

Siatka leśna do grodzenia terenu

Siatka leśnaWiadomo, zebranie funduszy trochę trwa. Często potrzebny jest kredyt, a według nowych przepisów konieczny jest wkład własny w wysokości aż 20% wartości nieruchomości. Taką kwotę często trzeba przez dobrych kilka miesięcy czy lat zbierać. Jeśli jesteś w takiej sytuacji to wiedz, że twoim następnym krokiem po zakupie ziemi powinno być jej ogrodzenie. Nawet jeśli będziesz budować dom dopiero za kilka lat, a do tego czasu ziemia będzie leżała i czekała. Choćby to miała być tylko wytrzymująca wiele siatka leśna, warto abyś ogrodził teren. Dlaczego to istotne? Przecież złodziej nie miałby co ukraść na tym ternie? Teoretycznie nie. Jednak nie tylko kradzież byłaby dotkliwa dla właściciela. Pomyśl, że ktoś mógłby np. spalić twoją ziemię i spłonęłyby wszystkie drzewa. Zasadzenie nowych jest kosztowne, ale co ważniejsze, zanim wyrosną duże, piękne drzewa minie wiele, wiele lat. Mogą być też inne konsekwencje, choćby ktoś może składować sobie śmieci na twojej działce albo może wywieźć gruz po jakieś budowie. Na twojej głowie będzie usunięcie tego i oczyszczenie działki. Także jak widzisz nie ogrodzenie działki może mieć przykre konsekwencje. Jeśli nie chcesz inwestować w nowoczesne ogrodzenia, wybierz cos prostszego i tańszego. Na początek zupełnie wystarczy siatka leśna, jaką znajdziesz w każdym markecie. Skutecznie ogrodzi teren i da innym sygnał, że to prywatny teren. Siatki leśne są łatwo dostępne w każdym markecie czy sklepie budowlanym.

Panele ogrodzeniowe dobrego producenta zamontujesz jak już zbudujesz dom i zaczniesz użytkować działkę. Do tego czasu wystarczy siatka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *