Wizyta w sklepie zielarskim i nano złoto

nano złoto

W drodze do pracy zawsze mijam sklep zielarski.Wiele razy zastanawiałam się nad tym co można w takim sklepie kupić. Widziałam wiele razy, że jest tam naprawdę duża kolejka do kasy.

Nano złoto ma wiele zastosowań

nano złotoNaprawdę myślałam wiele razy co można tam kupić takiego czego nie można dostać w innych sklepach. Podzieliłam się tymi swoimi przemyśleniami z koleżanką z pracy. Ona powiedziała mi, że sklepy zielarskie odwiedza co jakiś czas bo kupuje tam naprawdę bardzo dobre preparaty. Często też kupuje coś tam dla kogoś na prezent. Są to naprawdę wyjątkowe prezenty. Koleżanka powiedziała mi, że akurat gdy skończymy pracę to wybiera się do takiego sklepu i żebym po prostu z nią tam poszła. Pomyślałam czemu nie, w końcu przestanę się zastanawiać co tam takiego się znajduje, że przychodzi tam tyle osób. Koleżanka powiedziała mi, że ona najczęściej kupuje nanosrebro bo ma między innymi działanie przeciwzapalne a to działanie jest bardzo pożądane w jej rodzinie. Jest też srebrna woda, którą pije codziennie rano a jej mama pije ją nawet trzy razy dziennie. Taka srebrna woda także wzmacnia organizm i dodaje wigoru. A nano srebro można kupić w różnych preparatach, które się spożywa albo stosuje zewnętrznie. Wszystko zależy od zapotrzebowania. W tym sklepie zielarskim jest też oczyszczające nano złoto, które ma wiele zastosowań. Po tym jak koleżanka powiedziała mi na co dobre jest złoto koloidalne postanowiłam je zakupić. Nie byłam pewna tylko co do tego w jakiej postaci będzie dla mnie najlepsze. Koleżanka powiedziała mi, że może na początek dobrze będzie jeśli kupię sobie jakieś mydełko z tym złotem i będę dwa razy w tygodniu się nim myła.

Byłam bardzo ciekawa efektów. Koleżanka powiedziała, że poczuje je praktycznie od razu. Bo przede wszystkim skóra będzie bardziej odświeżona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *