Wejście w biznes oklejania sklepów

 

Jeszcze jakiś czas temu w naszej agencji reklamowej zajmowaliśmy się tylko i wyłącznie oklejaniem samochodów, gdyż posiadaliśmy w tym temacie duże doświadczenie i wiedzieliśmy, że każda wykonana przez nas praca jest satysfakcjonująca dla klienta. Po pewnym czasie jednak stwierdziliśmy, że jeśli już oklejamy samochody folią, dlaczego nie zająć się oklejaniem witryn, co również przyniosłoby nam sporo zainteresowanych klientów?

Oklejanie witryn – jak to robimy

oklejanie witryn białystokKlientów, którzy właśnie czekają na firmę taką, jak my, aby poprawić wizerunek swojego sklepu. Wysłaliśmy więc kilku naszych najlepszych pracowników na szkolenia z oklejania witryn, jednakże posiadali już oni doświadczenie w oklejaniu pojazdów, stąd też nabyta wiedza przyszła im bardzo szybko. Postanowiliśmy po paru tygodniach umieścić ogłoszenie w Internecie, że zajmujemy się również oklejaniem witryn i ku naszemu zdziwieniu, już po paru godzinach otrzymaliśmy parę telefonów z zapytaniami o ofertę na tego rodzaju prace. Postanowiliśmy przyłożyć się bardzo do pierwszego oklejenia, które wykonaliśmy dla naszych klientów, aby później polecali oni takie usługi swoim znajomym, którzy prowadzą sklepy i potrzebują efektywnego oklejenia witryny sklepowej. Przed jakimikolwiek pracami związanymi z oklejaniem budynków oraz powierzchni sklepowej zawsze bardzo dobrze projektujemy takie rozwiązanie i przedstawiamy projekt jeszcze przed realizacją klientowi. Dzięki czemu mamy pewność, że będzie zadowolony z usługi. Oklejanie witryn białystok było dla nas strzałem w dziesiątkę.

Im bardziej zadowolony będzie klient z oklejania, tym można mieć pewność, że wróci do nas po więcej, a klienci już teraz do nas dzwonią i pytają o terminy na taką usługę, co nas bardzo cieszy, gdyż znaczy to, że bardzo dobrze radzimy sobie z tym tematem.