W końcu mam własną wyciskarkę

 

Bardzo lubię pić soki. Dzięki nim codziennie czuję się dobrze i mam dużo energii, co jest mi bardzo potrzebne, ponieważ staram się codziennie biegać i ćwiczyć. Wielką zaletą regularnego picia soków jest też to, że bardzo rzadko teraz choruję. Przez długi czas soki kupowałam w sklepach, jednakże generalnie takie soki są bardzo drogie i nie ma zbyt dużego wyboru jeżeli chodzi o ich smaki.

Musiałam podjąć wybór między wyciskarką, a sokowirówką

wyciskarka wolnoobrotowa huromJakiś czas temu stwierdziłam, że czas na to by w końcu zacząć codziennie rano i wieczorem wyciskać własne soki. Bardzo lubię połączenie warzyw i owoców w sokach, a niestety ciężko trafić na takie smaki w sklepach. Nigdy wcześniej nie miałam sprzętu to wyciskania soków, więc nie miałam pojęcia, co konkretnie powinnam kupić. Ostatecznie w mojej kuchni znalazła się wyciskarka wolnoobrotowa Hurom, ale zastanawiałam się jeszcze nad sokowirówką. Jednakże po przeanalizowaniu zalet i wad każdego sprzętu wyciskarka okazała się o wiele lepszym sprzętem, w każdym razie dla mnie i moich potrzeb. Mimo, że sokowirówka działa szybciej niż wyciskarka do soku to wyciskarka radzi sobie lepiej z różnymi owocami i warzywami. Jednakże przede wszystkim jakość i konsystencja soku uzyskiwana z sokowirówki jest gorsza niż w przypadku wyciskarki. Również ich smak nie jest tak dobry i intensywny, a mi bardzo zależało na tym by codziennie pić jak najsmaczniejszy sok.

Jestem bardzo zadowolona z wyciskarki, którą kupiłam. Trafiłam na bardzo dobrą firmę, która produkuje sprzęt najwyższej klasy. Moja wyciskarka jest bardzo łatwa w użyciu i dzięki niej codziennie spożywam naprawdę pyszne i zdrowe soki. To, co również bardzo podoba mi się w tej wyciskarce to to, że jest ona łatwa w utrzymaniu czystości i nie mam trudności w jej myciu, czego się trochę obawiałam. Wyciskarkę Hurom polecam każdemu!