Ustalam koszty na budowę myjni

Jestem ogromnym przedsiębiorcą. Dlaczego? Otóż dlatego, że poza komisem samochodowym posiadam również sklep z częściami oraz stację kontroli pojazdów. Interes idzie świetnie i uznałem, że zainwestuję jeszcze w myjnię samochodową.

Dzięki niskim kosztom wybudowałem własną myjnię

koszt budowy myjniZatrudniam bardzo dobrego i mądrego księgowego, który świetnie zarządza wydatkami. Postanowiłem jednak samodzielnie ustalić jaki będzie koszt budowy myjni, zanim zwrócę się do niego. Zależy mi na tym interesie i na dodatek mam plac, na którym taka myjnia mogłaby powstać. Sprawdziłem wszystko bardzo szczegółowo i bardzo szybko sobie obliczyłem, że stać mnie na taki koszt budowy myjni, dlatego od razu o swoich planach poinformowałem wspólnika. Poszedłem również do księgowego, ponieważ wiedziałem, że znajdzie jeszcze jakieś dodatkowe zniżki i będzie jeszcze taniej niż wstępnie sobie założyłem. Zatrudnię ludzi do budowy na własną rękę, ponieważ znam specjalistów, którzy w niedługim czasie wybudują dla mnie taką myjnię. Mam także kontakty do producentów i wiem, że jestem na dobrej drodze do kolejnych usług. Dzięki zaradności jestem takim dobrym przedsiębiorcą. Dzięki mnie zyska pracę kilka osób, które będą odpowiadały za moją nową myjnię. Kiedy księgowy dowiedział się jaki jest koszt budowy myjni to uznał, że jest to bardzo dobre wyliczenie, ale powiedział, że poszuka jeszcze na czym można zaoszczędzić i w ciągu dwóch dni da m odpowiedź. Ja byłem gotowy do działania i mogłem zaczynać od razu. Wiedziałem, że to się szybko zwróci.

Myjnię wybudowaliśmy w ciągu kilkunastu tygodni. Pracowało przy tym dość dużo osób, które sam zatrudniłem. Mam teraz myjnię, którą odwiedza bardzo wielu klientów. Nie ma się co dziwić, bo to jedyna taka myjnia w naszej okolicy.