Urodziny w drewnianych domkach nad morzem

domki drewniane nad morzem

Moja przyjaciółka ostatnio obchodziła czterdzieści lat. Jest to taka osoba, która absolutnie nie wstydzi się swojego wieku. Może dlatego, że po prostu naprawdę nie wygląda na swój wiek a na dużo młodszą osobę.

Domki drewniane przypadkiem znalezione

domki drewniane nad morzemDlatego też chyba łatwiej jest jej mówić o tym ile ma lat. Mi osobiście takie rzeczy sprawiają zawsze jakiś problem. Koleżanka postanowiła naprawdę hucznie wyprawić swoje czterdzieste urodziny. Przyjaciółka jest zamożną osobą dlatego też mogła swoje urodziny wyprawić tak tylko jak chciała. Ona lubi zresztą takie duże imprezy i byłam pewna, że tym razem także zrobi coś niesamowitego. Przyjaciółka powiedziała mi, że wynajęła domki letniskowe nad morzem i że to właśnie nad morzem odbędzie się jej impreza. Uważam, że to bardzo dobry pomysł i mogłam się po niej spodziewać czegoś takiego. Przyjaciółka powiedziała mi, że będą to komfortowe domki nad morzem i że będzie naprawdę dużo atrakcji. No znając koleżankę to będą to same atrakcje. Ona zawsze ma głowę pełną pomysłów. I gdy już jest zorganizowana jakaś impreza przez nią to pewne jest to, że nikt nie będzie się na tej imprezie nudzić. A te polecane domki drewniane nad morzem znalazła całkiem przypadkowo. Zaczęła szukać już czegoś na urlop dla całej rodziny. I zobaczyła, że na ten weekend kiedy chce zorganizować przyjęcie urodzinowe są domki w promocyjnej cenie. Pewnie gdyby były to jakieś zwykłe domki to by się nie skusiła. Jednak te domki są naprawdę śliczne. A na terenie tego całego ośrodka znajduje się duża sala, na której będzie się odbywała ta impreza.

Koleżanka stwierdziła, że czterdziestka to są bardzo wyjątkowe urodziny i dlatego też nie będzie na nich oszczędzać. Ona chce po prostu mieć co wspominać za jakiś czas. I chce żeby inni także wspominali jej urodziny tak jak ona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *