Uniwersalne chłodziarki na wino

 

Producenci winiarek wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na nowe trendy uruchomili produkcję nowej linii chłodziarek. Powstała chłodziarka na wino do zabudowy. Jej specjalna konstrukcja zewnętrzna daje możliwość subtelnego jej ukrycia wśród innych mebli. Daje tez możliwość wbudowania jej w ścianę i stworzenie ciekawego elementu wystroju wnętrz.

Najwięksi producenci AGD w trosce o „winiarzy”

chłodziarka na wino do zabudowyTo że, powstała chłodziarka na wino do zabudowy wynika w dużej mierze z zaangażowania się w ich produkcję potentatów światowych w dziedzinie AGD. Przenieśli oni swoje najlepsze technologie i doświadczenie w tym kierunku produkcji. Chłodziarka na wino pod zabudowę spełnia wszystkie najwyższe kryteria wymagane do prawidłowego dojrzewania wina. Zachowana jest dbałość o wykonanie powłok termicznych i układów antywibracyjnych. Temperatura w przedziale od +5 do +22 st.C jest regulowana elektronicznie. Podobnie zapewnienie wilgotności między 50% – 70% odbywa się elektronicznie. Niektóre modele oferują sterowanie i monitorowanie urządzeniem przez Wi-Fi. Reakcja urządzenia i powiadomienie o błędnych parametrach pracy jest wysyłane natychmiast. Winiarki pod zabudowę nie różnią się pod względem jakości pracy od modeli wolno stojących. Szkło w drzwiach może być bezbarwne lub kolorowe obligatoryjnie z filtrami UV. Producenci umożliwiają montaż drzwi po lewej lub prawej stronie. Niektóre koncerny oferują możliwość dopasowania pod meble uchwytów w drzwiczkach.

Możliwość zabudowy w dowolnych miejscach sprawił, że chłodziarka na wino pod zabudowę staje się coraz częstszym elementem goszczącym w domach. Odpowiednio zaprojektowana kuchnia lub salon pozwala wydobyć z winiarek po zabudowę walory estetyczne przyciągające oko gości. Winiarki mogą być podświetlone od wewnątrz nieszkodliwym dla wina oświetleniem LED.