Tworzywa techniczne w reklamie

tworzywa techniczne

Gdy otworzyłam własny biznes, pierwsze o czym pomyślałam to reklama. Nie byłam jakimś dużym przedsiębiorstwem więc nie było mnie stać na jakąś wyszukaną kampanię reklamową.

Tworzywa techniczne są popularne

tworzywa techniczneKiedyś jednak miałam znajomego, który pracował w tworzywach sztucznych i od niego wiem, że często wykorzystuje się je w reklamie. Postanowiłam się zatem dowiedzieć ile taka przyjemność kosztuje, nie ukrywam także, że liczyłam na jakiś dobry rabat. Przede wszystkim najpopularniejsze tworzywa techniczne w atrakcyjnych cenach wykorzystywane w reklamie, to plandeki wykonane z poliakrylu. Wykonuje się z nich przede wszystkim banery zewnętrzne, ponieważ jak wszystkie tworzywa sztuczne odporne są na trudne warunki atmosferyczne typu deszcz, słońce czy mróz. Niestety w jego firmie wykonywano jedynie ciecie tworzyw sztucznych, dlatego by nanieść mój projekt reklamy na plandekę, musiałam udać się do drukarni, która oferowała taką usługę. Oglądając wzorniki dostępnych do sprzedaży tworzyw sztucznych wpadłam na pomysł, by kupić nieco materiału i wykonać z niego gabloty pleksi. Sprzedaje bowiem bardzo delikatną porcelanę i pomyślałam, by umieścić prezentacyjne egzemplarze w gablotach. Kliencie mogliby ją oglądać, a ja nie musiałabym cały czas się denerwować, ze ktoś ją zbije, uszkodzi czy ukradnie. Poza tym produkty wystawione w gablocie, zwłaszcza w ekskluzywnym sklepie prezentują się bardzo elegancko. Poprosiłam zatem od razu kolegę, by w ramach gratisu pociął mi bezbarwną płytę pleksi na odpowiednie kawałki, tak by można z tego wykonać gabloty o potrzebnych mi wymiarach. Kolega był na tyle miły, że powiedział iż nawet sam dla mnie je wykona, dzięki czemu ja swobodnie mogłam zająć się reklamą.

Oddałam plandekę do zadrukowania, a następnie montaż gotowych banerów zleciłam firmie zewnętrznej. Dzięki samodzielności i wyborze tanich materiałów udało mi się znacząco zaoszczędzić na kampanii reklamowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *