Tata kupił mamie samochód renault z częściami do niego

części do samochodów renault

Moja mama kupiła sobie samochód. Tata jeździ służbowym autem i w sumie wcześniej samochód nie był potrzebny. Tata z pracy dostał citroena., citroen był nowy z salonu. Jest bardzo nowoczesny i kosztuje spor pieniędzy.

Części do samochodów renault są tanie

części do samochodów renaultTata może nim jeździć także poza pracą. Jednak kiedy mama znalazła sobie pracę tata postanowił kupić jej auto żeby nie musiała jeździć do pracy autobusem. Mam młodszego brata i mama musi go zaprowadzać do przedszkola i go odbierać. Tata często jeździ w delegacje więc mama musi być mobilna. Mama miała określony budżet i mogła obie wybrać auto, które jej się podoba. Wybrała reno. Zanim go kupiła tata oczywiście dokładnie sprawdził sam techniczny auta. Zabrał renault do specjalnej stacji kontroli, w której specjaliście sprawdzili wszystkie rzeczy. Okazało się, że renault jest sprawny i części nie trzeba żadnych na razie wymieniać. Niedrogie części do samochodów renault są tanie i dostępne bez żadnego problemu. Specjaliście powiedzieli, że rocznik który mama wybrała jest bardzo dobry i nie sprawia problemów swoim właścicielom. Mama była zachwycona autem. Cieszyła się, ze renault jest sprawny i nie trzeba niego dodatkowo wkładać żadnych funduszy. Tata stwierdził, że reno będzie do mamy pasował. Sam był zdziwiony, że mama tak dobrze sobie poradziła z wyborem auta. Sądził, że będzie dłużej się zastanawiać. Mama na początku zastanawiała się nad citroenem. Jednak citroen jest sporo droższy i zazwyczaj samochody, które jej się podobały były dosyć spore. Mamie zależało na miejskim aucie bo będzie je wykorzystała tylko na krótkie tasy.

Na dłuższe wycieczki zawsze wyjeżdżamy z tatą jego służbowym autem. Tata zapłacił za samochód i mama siedziała za kierownicą i zabrała nas na obiad żeby uczcić zakupy. Dawno nie widziałam mamy takiej szczęśliwej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *