Szycie w mojej rodzinie na maszynach juki nie od dzisiaj

maszyny juki

Muszę napisać, że jestem bardzo dumna z mojej rodziny, która od lat kontynuuje tradycje po naszej prababci. Wszystkie kobiety w rodzinie bardzo interesują się szyciem.

Maszyny juki często używane

maszyny jukiProwadzimy swoją firmę i szycie na zlecenie dla dużych firm jest u nas już od wielu lat prowadzone. Cieszę się, że i ja się do tego nadaję i mnie to interesuje. W domu mamy maszyny domowe takie zwykłe i proste, jak i te bardziej profesjonalne. Bardzo ważne jest to, że produkt pochodzi z Polski i wspieramy nasz krajowy biznes. Po co kupować zagraniczną odzież, jak nasze maszyny juki pracują tak dużo, że można by z nich ubrać z połowę kraju. Czasami zamówienia są też za granicę. Ja z początku nie byłam przekonana, i nie wiedziałam, czy sobie poradzę. Jednak mama z babcią uczyły mnie i poświęcały mi dużo czasu, abym opanowała technikę szycia perfekcyjnie. Moja maszyna juki jest przeze mnie używana praktycznie codziennie. Pomagam im w szyciu większych zamówień. Mamy nawet specjalne duże pomieszczenie, w którym pracujemy. Ustaliłyśmy sobie godziny pracy, jednak i tak zawsze zostajemy w tym pomieszczeniu dłużej. Nauczyłam się już tych wszystkich ściegów, i radzę sobie bardzo dobrze, zresztą tak samo jak moja maszyna domowa, która nigdy mnie nie zawiodła. Bardzo dobrze mi się na niej pracuje, i jestem bardzo dumna, jak uda mi się wykonać duże zamówienie samodzielnie. Moja mama ma sokoli wzrok, tak samo jak i babcia. Nie potrzebują nawet okularów do tego, aby szyć. Każda nasza maszyna jest co jakiś czas sprawdzana, czy jest nadal tak samo skuteczna, i muszę powiedzieć, że z firmy juki jesteśmy bardzo zadowolone, bo nigdy nie ma w ich sprzętach żadnych usterek. Misterne wykonanie, wszystko precyzyjnie zaprojektowane.

Mam nadzieję, że i moja córka kiedyś złapie tego bakcyla szycia i będzie kontynuowała tę tradycję, która od wielu lat niezatarcie występuje w moim domu.

Więcej na stronie http://szyjwdomu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *