Szukam firmy, która odbierze gruz z łazienki

 

Robię remont w łazience. Z mężem kupiliśmy nasze wymarzone mieszkanie trzy lata temu. Kupując mieszkanie zależało nam na szybkim wprowadzeniu. Przed zakupem mieszkania wynajmowaliśmy dwa pokoje i właściciel zdecydował się mieszkanie sprzedać więc musieliśmy szybko szukać czegoś innego.

Załatwiam odbiór gruzu

odbiór gruzu z KrakowaSpodobało nam się mieszkanie w pięknej lokalizacji. Mieszkanie znajdowało się blisko parku. Nie było drogie bo wymagało remontu. Zdecydowaliśmy się na jego zakup. remont postanowiliśmy wykonywać stopniowo. Zaczęliśmy od salonu, w którym spędza się najwięcej czasu. Sypialnię zrobiliśmy w następnej kolejności. Pokoje te wymagały od nas malowania i położenia paneli. Najwięcej roboty będzie przy remoncie w łazience, na który się właśnie zdecydowaliśmy. Koleżanka robiła ostatnio remontu siebie w łazience, więc mogłam się jej o wszystko wypytać. Poleciła nam sklep, w którym możemy kupić tanie płytki i armaturę łazienkową. Koleżanka powiedziała nam tez, że musimy sobie załatwić specjalny worek na gruz. Odbiór gruzu z Krakowa jest bardzo tani. Dzwoniłam już do firmy i worek mogę odebrać bezpośrednio od nich z biura. Mam trzydzieści dni na jego zapełnienie. Opłata za wywóz gruzu wynosi tylko osiemdziesiąt złotych. Worki są spore i spokojnie pomieszczą gruz a także stare płytki z mojej łazienki. Fachowiec, który będzie z pomocnikiem u nas wykonywał remont powiedział, że w ciągu trzydziestu dni zdąży się wyrobić i worek z gruzem będzie można wywozić.

Firma, która będzie odbierała od nas gruz powiedziała, ze jak worek zostanie załadowany to wystarczy zadzwonić i wówczas pracownik podjedzie odpowiednim samochodem i zabierze załadowany worek. Kurs, który będzie wykonywał nie będzie dodatkowo płatny. Ucieszyłam się, ze ta usługa jest tak tania.