Szkło ze wspaniałą grafiką!

Kiedy szukałam pracy jako barmanka nie spodziewałam się zbyt dużego odzewu. Mieszkam w Poznaniu, gdzie choć jest sporo klubów, jest także mnóstwo chętnych na to miejsce pracy. Tym bardziej miło się zaskoczyłam, kiedy dostałam pozytywną odpowiedź od nowo otwartego klubu.

Przepiękne grafiki na szkle w mojej pracy! 

grafika na szkle poznańKiedy tylko dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną, byłam naprawdę wniebowzięta. Uwielbiam pracę z ludźmi, uwielbiam tłumy i jestem rasowym ekstrawertykiem, dlatego tym bardziej ucieszyłam się na wieść, że być może za kilka dni rozpocznę swoją wymarzoną pracę. Nie widziałam tego klubu od wewnątrz, ponieważ aplikację składałam online, jednak po wejściu do środka szczęką spadła mi do podłogi. Klub wyglądał naprawdę niesamowicie i niesłychanie nowocześnie! Podświetlane kasetony, neony, bar, podłoga, ściany- wszystko! Największe wrażenie zrobiła jednak na mnie grafika na szkle poznań jest miejscem w którym możemy dostać mnóstwo wspaniałych rzeczy, ale nie spodziewałam się, że wykonują nawet takie bajery! Była to ogromna i czarna tafla szkła, na środku której było wielkie logo klubu, które za sprawą ultrafioletowego światła, fenomenalnie się odznaczało. Stałam przez dłuższą chwilę wpatrzona w to cudeńko i nawet nie zauważyłam, kiedy ktoś do mnie podszedł i miło zagadnął. Okazało się, że był to właściciel, którego bardzo ucieszyło moje zafascynowanie grafiką. Szybko znaleźliśmy wspólny język i dzięki temu nie tylko dostałam nową i rewelacyjną pracę, ale również dowiedziałam się, gdzie tego typu rzeczy można sobie zamówić.

Obecnie sama posiadam podobną grafikę na szkle. Nie jest co prawda tak pokaźnych rozmiarów, ale i tak jest wielkości dużego plakatu i przedstawia przesłodkie kocie szare łapki. Na moich kremowych ścianach prezentuje się fenomenalnie. Naprawdę polecam każdemu taki rodzaj dekoracji!