Syrenkowy kostium karnawałowy

Tradycją jest, że moja córka chodzi w czasie karnawału na różne baliki, w czasie których wszystkie dzieci się przebierają. Chodziła na takie mini bale w przedszkolu, teraz choć jest już w podstawówce to i tak taki balik również i tam jest organizowany. Jak zwykle największą radość sprawiło mojej córce wybranie przebrania.

Córka sama wybrała sobie kostiumy karnawałowe

najlepsze kostiumy karnawałowe dla dzieciMoim zdaniem najlepsze kostiumy karnawałowe dla dzieci można znaleźć w Internecie. Dlatego też to właśnie w sklepie on-line zamówiłyśmy z córką kostium na jej balik w szkole. Wybrała sobie piękny kostium syrenki w tęczowych kolorach, który w niektórych miejscach wyszywany był cekinami. Kostium składał się z topu, szortów oraz zakładanego elastycznego ogona. Okazało się jednak, że nie przemyślałam jednej sprawy – kiedy córka miała na sobie pełny kostium, a więc miała też założony ogon syrenki to niestety ale nie była w stanie za bardzo chodzić. W każdym razie nie byłoby szans by mogła tańczyć czy bawić się z innymi dziećmi w czasie baliku. Dlatego też musiałyśmy na szybko kupić nowy kostium, co oczywiście wywołało protesty u Karolinki, ale po prostu nie było innego wyjścia. Nie puściłabym jej w szortach na szkolny balik. Na szczęście jej foch na mnie nie trwał długo i szybko udało się nam wybrać w sklepie on-line nowy kostium Myszki Minnie. Do baliku były tylko trzy dni, a więc miałam wielką nadzieję, że zamówienie zdąży dojść na czas.

Kostium Myszki Minnie przyszedł na szczęście na czas i na szczęście pasował idealnie. Córka na baliku prezentowała się po prostu cudnie. Do kostiumu zrobiłam jej leki makijaż twarzy upodobniający ją do małej myszy. Z domalowanymi czarnym noskiem i wąsami wyglądała prześmiesznie, a jednocześnie słodko. Balik w szkole bardzo się udał i córka była bardzo zadowolona po powrocie do domu.