Siostra zamawia tonery do drukarki przez internet

toner do drukarki laserowej

Moja siostra od paru lat jest nauczycielką. Najpierw była nauczycielką w przedszkolu a teraz uczy dzieci w szkole podstawowej. W sumie to wcale nie zdziwiło mnie to, że siostra wybrała taki kierunek studiów i chciała uczyć dzieci.

Tonery do drukarek starczają na długo

toner do drukarki laserowejOna od kiedy tylko pamiętam bardzo lubiła dzieci i autentycznie lubiła spędzać z nimi czas. Siostra od kiedy tylko została nauczycielką to naprawdę bardzo wiele prac na zajęcia wykonywała sama w domu. Trochę dziwiłam jej się, że przede wszystkim jej się chce. Jednak jej zdaniem zajęcia są jednak dużo ciekawsze jeśli ona coś dla dzieci będzie miała już przygotowane. Siostra naprawdę sporo drukuje na te zajęcia. Zobaczyłam jednak, że ma naprawdę dobrą drukarkę laserową. Siostra mówi, że jest ona naprawdę bardzo dobra a i jeszcze tonery do drukarek Lexmark wymienia się naprawdę rzadko. A to jest wielki plus takiej drukarki. Siostra kupuje zresztą tanie tonery od lat przez stronę internetową. Taki toner do drukarki laserowej w sklepie stacjonarnym jest na pewno dużo droższy. Siostra zresztą gdy już zamawia to najczęściej bierze dwa tonery do drukarek laserowych i jeden zawsze ma w zapasie. Ona praktycznie codziennie drukuje coś a ten toner starcza jej praktycznie na rok. Naprawdę wręcz nie mogłam w to uwierzyć. Skoro tak to przecież nie jest to dla niej żaden koszt jeśli drukuje coś dla dzieci. Siostra zresztą naprawdę czuję się docenianym nauczycielem. Często dzwonią do niej rodzice żeby podziękować jej, że dziecko się tak wspaniale rozwija i tyle umie. Zresztą nawet moja córka najchętniej chciałaby żeby to właśnie ciocia uczyła ją gdy pójdzie już do szkoły podstawowej.

Jednak to jest niemożliwe bo siostra mieszka w innym mieście i nie widujemy się za często.A oczywiście bardzo mi szkoda, że tak nie jest.

Więcej na tonerydodrukarek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *