Sala weselna z nowoczesną klimatyzacją

 

Jeszcze kilka miesięcy temu, to nie było mowy o sali weselnej w restauracji. Właściciel nie chciał inwestować, bo uważał, że z tego nie było pieniędzy. Szybko jednak zrozumiał, że był w błędzie i postanowił to zmienić. To była jedna z jego najlepszych decyzji, które ostatnio podjął.

Klimatyzowana sala w modnej restauracji

klimatyzacja mitsubishi warszawaWszystkiego musiałam dopilnować osobiście. Od szefa dostałam jasne wytyczne, których się trzymałam. Szef tylko zapomniał o jednej istotnej kwestii, którą była klimatyzacja do sali weselnej. Był to przecież niezbędny element wyposażenia każdej sali a ta była duża i mieściła ponad dwieście osób. Zadzwoniłam do szefa i uzgodniłam z nim wszystko. Sprawdziłam nawet oferty sprzedawców klimatyzatorów i dzięki temu wiedziałam co wybrać. Najbardziej interesowała mnie nowoczesna klimatyzacja mitsubishi Warszawa była miastem, które przyciągały wiele osób i sala musiała być nowocześnie urządzona. Tym bardziej klimatyzacja musiała być w takim samym stylu. Do sklepu pojechałam osobiście, bo było tam wiele klimatyzatorów do wyboru a chciałam wybrać ten najlepszy. Trafiłam na sympatycznego sprzedawcę, który pomógł mi dokonać zakupu. Klimatyzacja została dostarczona do restauracji a doświadczony pracownik z tego sklepu zajął się jej montażem. Sala była duża i dlatego zdecydowałam się na trzy klimatyzatory. To było rozsądne rozwiązanie, które miało zapewnić równą temperaturę w całym pomieszczeniu. Do każdego urządzenia był osobny pilot do regulacji temperatury.

Kiedy sala weselna już została otwarta, to od razu znalazło się wielu chętnych na zorganizowanie imprezy w tym miejscu. Pierwsze było wesele na pięćdziesiąt osób i załoga restauracji bez problemu sobie poradziła z obsługą takiej imprezy. Każdy z pracowników dał radę.