Rodzice nie chcieli, abym sprzątała biura

sprzątanie biur

Imałam się w życiu na prawdę różnych zajęć. Nie muszę pracować bo mam bardzo wysoką rentę po ojcu i moi rodzice byli bardzo majętni więc pieniądze nie stanowią dla mnie większego problemu, ale nie wiem co mam robić w swoim życiu. To nie jest tak, że pieniądze, które mam powodują, że nie umiem nic zrobić. Mycie okien czy naczyń nie jest dla mnie czymś dziwnym.

Sprzątanie biur było ciekawe

sprzątanie biurNormalnie, jak każdy inny człowiek w mieście Warszawa, wstaję, piję kawę, jem kanapki, myje naczynia. Z tym, że nie muszę pracować. To wcale nie jest takie łatwe zadanie bo bardzo łatwo stać się zupełnym leniem i człowiekiem, który ciągle by tylko kupował i kupował. Ja jednak przerabiałam w życiu wszystko. Perfekcyjne sprzątanie biur Warszawa stało się w pewnym momencie moim hobby. Śledziłam innych, wiedziałam o ludziach w firmie wszystko. Miałam dostęp do wszystkich biur, więc miałam dostęp do wszystkich informacji na temat pracowników. To było zabawne. Sprzątanie firm było ciekawym zajęciem, ale kiedy moja mama zorientowała się co robię zrobiła mi straszną awanturę. Twierdziła, że nie mogę robić takich rzeczy mając tak wysoko postawionych rodziców i, że przynoszę wstyd rodzinie. Wtedy stwierdziłam, że żeby normalnie żyć wśród ludzi muszę coś zrobić. Chciałam być zarówno wolna jak i mieć jakiś dochód, pranie tapicerki było takim zajęciem. Postanowiłam otworzyć swoją firmę. Kiedy chciałam odbierać telefon, odbierałam, kiedy nie miałam na to ochoty, nie odbierałam. Jeździłam do ludzi, poznawałam bardzo dużo osób, czasem prosiłam o pomoc kolegę lub koleżankę i tak mi mijało. Zrobiłam trzy kursy językowe, prawo jazdy na motor i samochód, a także patent żeglarski, Pojechałam na obóz żeglarski i tam też nauczyłam się wiele. Czasem wychodzę z psami sąsiadów. Lubię takie życie.

Nie jestem do niczego zobowiązana. Czasem wyjeżdżam na długie wakacje, często sama. Biorę wtedy plecak, nawet w środku nocy i jadę. Albo stopem albo samochodem. Czasem korzystam z pieniędzy rodziców jak wpadnę w tarapaty, ale staram się tego często nie robić. Nie zamierzam nic zmieniać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *