Ręczniki z postaciami z bajek

 

Moja córka we wrześniu poszła do przedszkola. Był to dla nas bardzo stresujący czas. Bałam się czy sobie poradzi sama beze mnie i jak to wszystko zniesie. Chyba rodzice jednak wszystko przeżywają bardziej niż dzieci. Przed pójściem do przedszkola byłam na zebraniu dla rodziców.

Zakup ręcznika do przedszkola

ręcznik dziecięcy DisneyTam dowiedziałam się jak przygotować córkę do tego wszystkiego oraz co jej kupić. Musiałam przynieść oczywiście różne rzeczy do zadań plastycznych a także przynieść jej do przedszkola ręcznik. Chciałam żeby miała tam wszystko nowe. A po ten ręcznik pojechałam z nią do sklepu. Chciałam żeby sama go wybrała i potem chętnie z niego korzystała. Pojechałyśmy do bardzo dobrego sklepu, w którym można kupić takie właśnie rzeczy. Gdy tam weszłyśmy ona zobaczyła ręcznik dziecięcy Disney, na którym to były jej ulubione postaci z bajek.Od razu go wzięła  inie chciała już oglądać nic innego. Obejrzałam ten ręcznik czy aby na pewno jest odpowiednich rozmiarów i czy został wykonany z dobrego materiału. W dotyku był bardzo miły. Pani w sklepie powiedziała mi też, że jej dzieci używają właśnie takich i one świetnie się piorą. Nawet po wielu praniach ręczniki te wyglądają tak samo. Do tego cena była za niego przystępna. Zauważyłam, że czasem jest tak, że nawet jakaś najmniejsza rzecz, która ma tylko na sobie postacie z bajek potrafi kosztować bardzo dużo. Tu cena była przystępna. Powiedziałam więc córce, że może wybrać dwa takie ręczniki bo jeden weźmie do przedszkola a drugi zostanie w domu.

I wybrała drugi ręcznik z tymi samymi postaciami tylko, że był na nim nieco inny wzór. Córka była bardzo zadowolona z tych zakupów. Gdy zaczęła chodzić do przedszkola to codziennie opowiadała mi o tym, że zawsze wyciera rączki w ten właśnie swój ulubiony ręcznik.