Przyczepki nowej generacji

Każdy kto chce przewozić swoje dziecko na rowerze, musi się zaopatrzyć w specjalną przyczepkę, która zapewni dziecku bezpieczną podróż. W taki sposób możemy z dzieckiem pokonywać długie dystanse bez obawy o jego zdrowie.

Jak są zbudowane przyczepki Thule?

przyczepka thuleWybierając przyczepkę dla naszego malucha, musimy się zastanowić czego najbardziej potrzebujemy i w jaki sposób będziemy ją wykorzystywać. Rodzice najczęściej chcą móc z nią jeździć na rowerze, biegać i spacerować, a do tych celów najlepsza jest przyczepka Thule. Posiada mnóstwo zalet, które ułatwiają korzystanie z niej dziecku, ale także rodzicom. Aerodynamiczny kształt podkreśla sportowy charakter przyczepki, która nadaje się do szerokiego zastosowania. Firma Thule od wielu lat produkuje wysokiej jakości sprzęt, który cechuje się dbałością o najdrobniejszy szczegół. Przyczepki są kierowane dla dzieci niemalże od urodzenia do kilku lat, gdyż siedzisko posiada możliwość zapięcia fotelika dla niemowlaka. W sprzedaży znajdziemy modele na jedno, albo na dwójkę dzieci. Każde miejsce posiada oddzielne pasy bezpieczeństwa zapinane w szybki i łatwy sposób. Konstrukcja przyczepki został skonstruowana w taki sposób, aby była lekka i odporna na uszkodzenia. Stelaż jest wykonany z wytrzymałego aluminium, który po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, więc nie będziemy mieli problemu z jego przechowywaniem. Aby zabezpieczyć dziecko przed deszczem i wiatrem, poszycie przyczepki zostało uszyte z wodoodpornego materiału, który utrzymuje ciepło wewnątrz.

Im więcej funkcji będzie posiadała przyczepka, tym będzie droższa, więc jeżeli zależy nam tylko na przewożeniu dziecka w przyczepce zaczepionej do roweru, to najlepiej jest wybrać podstawowy model, który jest najtańszy. Ceny produktów Thule zaczynają się tysiąca trzystu złotych.