Przeprowadzka i poszukiwania tapety winylowej

Po skończeniu studiów dostałam propozycje stażu za granicą. Miałam do wyboru staż w Wielkiej Brytanii bądź Francji. Po rozmowach z najbliższymi i namyśle wybrałam staż w Wielkiej Brytanii. Staż miał trwać  dwa lata. Ale już w trakcie stażu  dostałam ofertę pracy w renomowanej firmie prawniczej.

Tapeta winylowa trudno dostępna

tapeta winylowa na flizelinieDługo się nie zastanawiałam i przyjęłam ofertę pracy. W sumie w Wielkiej Brytanii pracowałam ponad dziesięć lat. W tym czasie wyszłam za mąż za mojego obecnego męża. Urodziła nam się dwójka dzieci. Starsza córka ma siedem lat, a synek cztery lata. Po wstąpienie naszego kraju do Unii Europejskiej nasza firma  postanowiła otworzyć filie w Polsce. Zaproponowano mi i mężowi nadzór nad filią. Ucieszyła mnie ta propozycja, ale i kłopotów troszkę było. Nasza córka chodziła do szkoły i jej językiem wykładowym  był angielski. Pracodawca zapełni nas ,ze córka dalej będzie mogła uczęszczać do szkoły z językiem wykładowym angielskim w Polsce. Przed podjęciem decyzji przyjechaliśmy do kraju na tygodniowy rekonesans. Pierwsze co rzuciło się w oczy mojemu mężowi to jednobarwne ściany w domach i mieszkaniach. On rodowity Anglik  nie wyobrażał sobie ścian domu bez tapet i wzorzystych tapicerek. Odwiedziliśmy kilka salonów z tapetami,  by wiedzieć jaki wybór  tapet jest. Czy kupimy je Polsce czy też przywieziemy z Wielkiej Brytanii. Tapeta winylowa na flizelinie nie była  jeszcze w sprzedaży w Polsce.  Po powrocie do Wielkiej Brytanii ostatecznie zdecydowaliśmy, że poprowadzimy filie naszej kancelarii w Polsce.

 Nasz pracodawca w prezencie pożegnalnym sprezentował nam komplet tapet do położenia na ścianach. Były to te same wzory , które mieliśmy w naszym domu w Wielkiej Brytanii. Na czas wyjazdu nasz dom zgłosiliśmy pośrednikowi nieruchomości do wynajmu.