Przedstawiciel firmy sprzedającej folię kiszoniarską

 

Jako przedstawiciel handlowy pracuję już cztery lata.ycznych  Bardzo lubię to co robię ponieważ najważniejsza jest dla mnie interakcja z drugim człowiekiem – w tym przypadku z klientem. Obracam się w branży rolniczej. Moja firma sprzedaje folie kiszoniarskie, folie do wykonywania szklarni oraz wszelkie inne niezbędne artykuły.

Kiszoniarska folia to produkt o który najczęściej pytają rolnicy

solidna folia kiszonkarskaPodróżuje po całym województwie. Spotykam się zarówno z osobami, które mają swoje uprawy i pola od pokoleń jak również z takimi, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki bo odziedziczyli ziemię bądź ją zakupili. Często oczekują ode mnie rady ponieważ mam pewne doświadczenie w tym temacie. Oczywiście staram się udzielać rad w miarę moich możliwości. Produktem o który ostatnio stał się prawdziwym hitem jest solidna folia kiszonkarska. W mojej firmie dostępna jest ona w różnych wariantach kolorystycznych. Przede wszystkim czarna – ona bardzo dobrze izolowała siano. Idealnie kisiła, znacznie szybciej. Jednak to ta biała była jeszcze lepsza. Przede wszystkim dlatego, że odbija promienie słoneczne i siano bardzo dobrze się kisiło. Jak się jednak okazało wewnątrz może być nie tylko siano ale również różne inne domieszki, trawy czy kukurydzy. Dla rolników bardzo ważnym było to, że produkt jest niezwykle wytrzymały w najróżniejszych warunkach atmosferycznych jak również jest w stanie przetrzymać to, że siano jest dość twarde i może przebić folię. Ona jednak była niezwykle wytrzymała.

Coraz więcej osób pyta mnie również o folię z których można zrobić szklarnie. Robią to po to, aby hodować egzotyczne roślinki czy pomidory w warunkach domowych. Cieszę się, ze coraz więcej osób decyduje się na rolnictwo i ekologiczny styl życia. Nasza firma w tym pomaga.