Prowadzę szkolenia sprzedażowe dla nowych pracowników

Kiedy jedna z największych firm telemarketingowych w mieście zaczęła szukać trenera sprzedażowego to uznałam, że jest to idealna praca dla mnie. Mam odpowiednie doświadczenie na takim stanowisku i wiem, że sobie świetnie poradzę.

Moje szkolenia sprzedażowe przygotowują pracowników do samodzielnej pracy

szkolenia sprzedażoweWysłałam podanie i czekałam. Zaprosili mnie na rozmowę po dwóch dniach. Wcześniej pracowałam jako telemarketerka i miałam ogromne doświadczenie w sprzedaży. Awansowałam później na koordynatorkę i szkoliłam wszystkich nowych pracowników. Dlatego jestem przekonana, że mam ogromne szanse. Rozmowę prowadził ze mną właściciel firmy co mnie zaskoczyło, ale z drugiej strony byłam zadowolona, bo mogłam przedstawić swoje umiejętności najważniejszej osobie w firmie. Zrobiłam ogromne wrażenie na tym człowieku i zaproponował mi próbne przeprowadzenie szkolenia na świeżej grupie pracowników. Dostałam materiały, z którymi miałam się zapoznać. Dostałam piętnaście minut czasu i miałam wrócić na salę, gdzie czekali na mnie pracownicy. Było to dla mnie bardzo ważne i wiedziałam, że muszę wypaść jak najlepiej. Właściciel firmy był obecny na sali i mi się przyglądał cały czas. Przeprowadziłam szkolenie tak jak powinnam i zauważyłam, że pracownicy wykazali ogromne zainteresowanie. Nikt nie miał pytań i jak wszyscy wyszli z sali to zostałam z prezesem. Przyznał, że jest pod ogromnym wrażeniem mojego doświadczenia i pogratulował mi zdobycia pracy. Zaczynam od następnego tygodnia. Jestem szalenie zadowolona, że mi się udało.

Szkolenia prowadzę regularnie. Cały czas zatrudniamy nowych sprzedawców i jest sporo pracy. Lubię prowadzić szkolenia i świetnie się w tym sprawdzam. Jestem jedną z najlepszych pracownic co często podkreśla dyrektor handlowy.

Więcej znajdziesz na http://www.inquest.pl