Problemy z pracą i panele fotowoltaiczne z lublina

fotowoltaika

Mieszkam w pięknym mieście, jakim jest lublin. Mieszkam tutaj od urodzenia, tutaj się właśnie urodziłem, wychowałem, tutaj chodziłem do wszelkich szkół, w tym mieście również skończyłem studia wyższe, zdobywałem szlify związane z doświadczeniem zawodowym.

Fabryka paneli fotowoltaicznych jest u nas ratunkiem przed bezrobociem

fotowoltaikaOgólnie rzecz biorąc, całe moje życie związane jest właśnie z tym miastem. Większość ludzi ode mnie z miasta, moich znajomych, przyjaciół nigdy się tutaj dobrze nie czuła, dlatego właśnie większość opuściła to miasto i wyjechała do większych miast, zwłaszcza do stolicy. Niektórzy również całkiem opuścili nasz piękny kraj i teraz mieszkają za granicą, rozrzuceni po całym świecie. Ja jednak nigdy nie wyobrażałem sobie mojego życia poza tym miastem. Bardzo dobrze się tutaj czuję, prawdę mówiąc czuję się tu tak dobrze, jak nigdzie indziej. Życie tutaj całkowicie mi pasuje. Poza tym, jestem bardzo zżyty z moja rodziną i po prostu nie wyobrażam sobie życia z dala od niej. Ogólnie rzecz biorąc czuję, że to właśnie tutaj jest moje miejsce na ziemi i ani myślę się stąd wyprowadzać. W sumie u mnie w mieście problem jest jednak taki, że ciężko jest znaleźć sobie pracy. Wprawdzie funkcjonują tutaj dwie fabryki. Jedna z fabryk produkuje pompy ciepła mitsubishi, a druga zwykłe pompy ciepła. Pomimo tego, że obie fabryki są duże i jest tam mnóstwo miejsc pracy, to jednak ciężko tam znaleźć pracę. Raczej wymagają wykształcenia technicznego, którego ja niestety nie posiadam, ponieważ wykształciłem się w całkiem przeciwnym kierunku, który wydaje mi się jest porażką i nie stawia mnie na mocnej pozycji, jako potencjalnego pracownika. Również w obu fabrykach wymagają doświadczenia zawodowego ogromnego. Ja niestety takiego doświadczenia nie mam. Jedyna można powiedzieć dziedzina, z którą miałem do czynienia to fotowoltaika, bowiem pracowałem kiedyś w brygadzie, gdzie kładłem panele fotowoltaiczne lublin.

Jednak ta umiejętność do niczego mi się chyba już nie przyda. Także na razie na rynku pracy jest bardzo ciężko. Póki co zatrudnienia nie mam, ale szukam i mam nadzieję, że kiedyś znajdę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *