Pracuję jako monter u producenta drzwi zewnętrznych

drzwi zewnętrzne

Ewa, moja przyszła małżonka bardzo dba o wszystkie moje interesy. Jestem z nią szczęśliwy i niebawem będziemy brać ślub. Ewa załatwiła mi nawet pracę u swojego znajomego producenta, ponieważ nie byłem zadowolony ze swojego ówczesnego zatrudnienia.

Drzwi zewnętrzne i praca u klienta

drzwi zewnętrzne Teraz mam pracę, która sprawia mi przyjemność no i zarabiam bardzo fajne pieniądze. W przedsiębiorstwie głównie zajmuję się montażem, ale czasami też pomagam na produkcji czy przy transporcie. Szybko się aklimatyzowałem a wszyscy pracownicy są bardzo życzliwi. Jak mam jechać gdzieś do klienta montować u niego okna to zawsze Marysia umawia mi takie spotkania. Dostaję od niej informację dużo wcześniej, dlatego mogę się wcześniej przygotować. Chłopaki pakują mi okna na dostawczaka i reszta należy do mnie. Ta samo zresztą jest jak do montażu są drzwi zewnętrzne. Wtedy proces tak samo przebiega. Ja to lubię pracę w terenie, bo czasami to nawet zdążę żonę w pracy odwiedzić i wypić z nią kawę. Klienci też są bardzo mili. Kiedyś na przykład, jak zakładałem ogrodzenia u jednego gościa to zaprosił mnie nawet na obiad. Nie skorzystałem z zaproszenia jednak, ponieważ miałem mnóstwo pracy, ale oferta była naprawdę bardzo miła. Znajomy mojej żony, który mnie zatrudnił to całkiem fajny facet. Mimo tego, że mam robotę po znajomości to nie mam żadnych specjalnych przywilejów. Jestem traktowany w ten sam sposób co wszyscy pracownicy. Szef to wie, że świetnie montuję okna plastikowe i drzwi zewnętrzne to często pochwali mnie na forum, ale ostatnio też chwalił Dobrosława za dobrze zamontowane ogrodzenia.

Jak ktoś dobrze pracuje to może zawsze liczyć na pochwałę. Mi zależy na tej robocie to zawsze się staram i to bardzo owocuje. U nas w Bielsko Białej łatwo o pracę, ale ja chcę tu zostać na stałe.

Więcej na stronie Hand-Bud w Bielska Białej, ulica Żywiecka 37

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *