Praca chłopaka i fachowy wynajem namiotów weselnych

wynajem namiotów weselnych

Jestem Katarzyna. Mój chłopak jest zatrudniony w wypożyczalni namiotów. Wypożyczalnia namiotów działa na terenie całego kraju. Mój chłopak dostał zlecenie, żeby rozstawić namioty weselne i hale namiotowe nad morzem.

Wynajem namiotów weselnych to nowa usługa

wynajem namiotów weselnychPostanowiłam się z nim tam zabrać. Przy okazji spędzimy trochę czasu razem i będę mogła iść nad morze kiedy mój chłopak bezie rozstawiał namioty. Wypożyczalnia namiotów to firma, w której mój chłopak pracuje trzy lata. Jest zadowolony z warunków. Jeździ do klientów, rozstawia namioty a jak umowa najmu się kończy jedzie na miejsce z powrotem i składa namiot. Namioty rozkłada bardzo sprawnie. Nie potrzebuje dodatkowej osoby. Właściciel jest bardzo zadowolony z jego pracy. Dostał ostatnio awans i szef podniósł mu wynagrodzenie. Nigdy jeszcze nie byłam z chłopakiem kiedy pracował. Dzisiaj ma być piękna pogoda a są wakacje więc postanowiłam z niej skorzystać. Wynajem hal namiotowych firma proponuje wielu klientom biznesowym. Firma zatrudnia przedstawicieli handlowych, którzy szukają nowych zleceń. Wynajem hal namiotowych wiąże się z kosztami ale są one znacznie mniejsze od zakupu namiotu za gotówkę. Fachowy wynajem namiotów weselnych to usługa, która jest nowa w firmie chłopaka. Cieszy się dużym zainteresowaniem. Coraz więcej osób decyduje się na różne uroczystości w namiotach. Chłopak opowiadał o kilkunastu ślubach a nawet spotkaniach integracyjnych, które były organizowane w ten sposób. Dzisiaj jedziemy z namiotem weselnym i halą namiotową. Namiot weselny jest sporych rozmiarów. Wynajem namiotów dla klientów indywidualnych to dobre rozwiązanie.

Klient wynajmuje namiot na dwie doby i nie musi się martwić rozłożeniem czy złożeniem. Dojechaliśmy na ustalony adres. Miło spędziłam czas. Mój chłopak dobrze sobie radzi w pracy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *