Pomogłam klientce w zakupie motoreduktorów

motoreduktory

Pracuję jako osoba sprzątająca w dużym sklepie z różnymi materiałami. Do moich obowiązków należy dbanie o porządek w całym obiekcie. Dzisiaj w trakcie sprzątania podeszła do mnie kobieta, która od nie dawna pracowała w swojej firmie i została wysłana do sklepu po motoreduktory.

Motoreduktory do różnych branż

motoreduktoryKompletnie nie wiedziała jak one wyglądają. Przełożony zaskoczył ją swoją prośbą a ona nie dała po sobie poznać, że nie wie jak motoreduktory ślimakowe wyglądają. Na liście miała także motoreduktory walcowe. Postanowiłam poszukać specjalisty, który zajmuje się i zna się na tych materiałach. Pan Krzysztof pracuje w sklepie już od wielu lat. Ma ogromną wiedzę i na pewno dobrze doradzi młodej kobiecie. Nasz sklep zapewni kompleksowe doradztwo. Klient zawsze zostanie dobrze obsłużony i zdobędzie odpowiedź na każde pytanie. Okazało się, ze kobieta musiała kupić sprzęt w sporej ilości. Pan Krzysztof zaproponował jej dostawę bo sama nie dałaby sobie rady z tymi materiałami. Motoreduktor ślimakowy jest wykorzystywany w wielu branżach. Ja niestety nie znam się na materiałach, które sklep sprzedaje. Nie chciałam wprowadzić klientki w błąd bo widziałam jaka jest zestresowana całą sytuacją. Chciała dobrze wyjść przed przełożonym i dlatego postanowiłam oddać ją w dobre ręce. Pan Krzysztof powiedział, że udało się mu wszystko załatwić i kurier z towarem dojedzie do firmy, w której pracuje klientka po godzinie czternastej. Na miejscu klienta będzie płacić. Cena będzie znajdować się na fakturze, z którą kurier podjedzie. Pan Krzysztof powiedział, ile wyniesie cały towar, żeby klienta mogła przygotować sobie wyliczoną kwotę pieniędzy.

Kobieta bardzo się ucieszyła, że dzięki pomocy obcych osób udało jej się wykonać polecenie szefa. Podeszła do mnie i bardzo podziękowała mi za pomoc.

Więcej na sempolska.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *