Poduszki na fotele

W tym roku w końcu udało mi się kupić fajny zestaw mebli ogrodowych. Przez długi czas w ogrodzie znajdowały się zwykłe plastikowe krzesła i stół, a więc chciałam w końcu mieć coś bardziej eleganckiego. Zdecydowałam się na zestaw składający się z sześciu ciemnych i solidnych foteli oraz bardzo dużego stołu. Zestaw ten wygląda po prostu super.

Poduszki na fotele poprawiły komfort ich użytkowania

wygodne poduszki na foteleKiedy pierwszy raz użyłam moich foteli ogrodowych przekonałam się, że ich siedziska są troszeczkę niewygodne. O ile siedzenie na nich przez kilkanaście minut jest okej, to po dłuższym czasie staje się to po prostu niekomfortowe. Dlatego też musiałam więc kupić jakieś ładne, ale i przede wszystkim wygodne poduszki na fotele, tak by odpoczywanie na ogrodzie było jeszcze przyjemniejsze. Poszukiwania zaczęłam oczywiście w Internecie, ponieważ tam zawsze można znaleźć największy wybór właściwie wszystkiego, również takich dość domowych przedmiotów. W czasie poszukiwań znalazłam jeden sklep, którego asortyment mi się podobał, i którego ceny nie były mocno wygórowane. Moje meble do ogrodu są dość ciemne, i nie chciałam żeby poduszki zbytnio się wyróżniały i kontrastowały z kolorem mebli. Z tego powodu też wybrałam czarne siedziska do foteli ogrodowych. Dokonałam dobrego wyboru jeżeli chodzi o te poduszki, bo są one niesamowicie miękkie i odpowiednio wyprofilowane, przez co siedzenie na nich należy do naprawdę przyjemnych.

Kupiłam poduszki na wszystkie sześć moich krzeseł ogrodowych. Najważniejszą ich cechą jest oczywiście to, że poprawiają one komfort siedzenia na krzesłach ogrodowych, ale podoba mi się też to, w jaki sposób zostały te poduszki zaprojektowane. Są one wykonane z wodoodpornego poliestru, a więc łatwo jest je czyścić. Można też je bez problemu prać w pralce, ponieważ są one wyposażone w zamek błyskawiczny.