Oferowanie tanich usług księgowych

Z matematyki zawsze byłam najlepsza i pomagałam koleżankom w rozwiązywaniu zadań, które sprawiały większości problemy. W przyszłości chciałam pracować w dziale księgowości i zajmować się finansami. Zamierzałem to postanowienie zrealizować.

Wykorzystanie doskonałej wiedzy na temat księgowości

księgowość lublinPo ukończeniu studiów szybko znalazłam pracę w spółce, która zatrudniała ponad dwieście osób. Sprawy księgowe znałam doskonale i cały czas się szkoliłam w tym zakresie, więc byłam ze wszystkim na bieżąco. Po trzech latach pracy wpadłam na pomysł, żeby poprowadzić własną księgowość Lublin miał wiele firm tego typu, ale zapotrzebowanie było zawsze ogromne. Własna firma wiązała się z niezależnością a na tym mi zależało. Wiedziałam jak założyć firmę świadczącą usługi księgowe i od razu się za to zabrałam. Zamierzałam oferować tanie usługi księgowe i sprecyzowałam sobie dokładnie zakres usług. Posiadałam doskonałą wiedzę na temat księgowości i musiałam to wykorzystać. Praca na etacie nie pozwalała mi się tak rozwijać a i a na awans były nikłe. Była tam główna księgowa, której nikt nie był w stanie zastąpić. Własna firma księgowa dawała mi więcej możliwości rozwoju. Kiedy już otworzyłam firmę i znalazłam lokal, to zaczęłam zabiegać o klientów. Ludzie cenili sobie osoby, które potrafiły zajmować się finansami w taki sposób, żeby nikt nie był stratny a na dodatek zyskał. Wiedziałam jak rozliczać faktury w taki sposób, żeby klient zawsze był zadowolony. Dlatego też odniosłam sukces.

Firmę księgową prowadziłam sama i póki co nie zamierzałam nikogo zatrudniać. Byłam w stanie zajmować się wszystkimi sprawami a praca była dla mnie wszystkim. Mogłam pracować codziennie do późnych godzin wieczornych i dawało mi to mnóstwo przyjemności i satysfakcji.