Oddałam swój stary ekspres kawowy do renowacji

Moja restauracja serwowała tylko domowe obiady. Można było u mnie napić się sypanej kawy, którą mieliłam przy pomocy starego młynka, który swego czasu dostałam od babci. Po jakimś czasie postanowiłam dokonać zmian w restauracji i ją nieco unowocześnić. 

Sprawny ekspres do kawy dzięki przeprowadzonej renowacji 

renowacja i serwis ekspresów do kawy w WarszawieW magazynie znalazłam ekspres do kawy, który nie był używany od dawna. Uznałam, że kawa z ekspresu na pewno smakowałaby moim klientom i postanowiłam go wziąć do restauracji. Ekspres nie wyglądał najlepiej i potrzebna była jakaś renowacja. Współpracowałam ze znajomym, w którego firmie była właśnie wykonywana renowacja i serwis ekspresów do kawy w Warszawie, dlatego od razu do niego pojechałam z tym ekspresem. Urządzenie było sprawne, tylko brakowało jakiegoś elementu. Znajomy zapewnił mnie, że wszystko naprawi i odnowi tak ekspres, że będę na pewno zadowolona. Był to porządny ekspres, który swego czasu działał niezawodnie i postanowiłam dać mu nowe życie. Znajomy z serwisu obiecał, że ekspresem zajmie się w pierwszej kolejności i już za miesiąc będę mogła z niego w pełni korzystać. Byłam ciekawa co z nim zrobi, bo wyglądał nieciekawie i wstyd było go ustawić na widoku klientów. Po trzech tygodniach Adrian, znajomy z serwisu skontaktował się ze mną i zaprosił po odbiór ekspresu. Pojechałam do serwisu od razu. Kiedy zobaczyłam swój odnowiony ekspres to nie mogłam uwierzyć, że to było to samo urządzenie, które oddałam do renowacji. Wyglądał jak nowy i działał jak należy. 

Klienci mojej restauracji docenili smak kawy z ekspresu i najczęściej właśnie taką kawę zamawiali. Ja sama nie raz pozwoliłam sobie na filiżankę pysznej kawy jak miałam przerwę. Kawa smakowała o niebo lepiej. Unowocześniłam restaurację niskim kosztem.