Nowoczesne aranżacje wnętrz

Ekskluzywne wnętrza nie muszą być duże. Przestrzeń można uzyskać stosując różne triki. Małą łazienkę powiększy fototapeta, duże lustro, duże, białe płytki. Lepiej jest też zastosować kabinę prysznicową niż wannę, zwłaszcza jak obie tafle szklane składają się do wewnątrz. Umożliwia to lepsze dojście do pralki czy pozwolenie sobie na dodatkowe półki na skarby kosmetyczne. Pralkę można także zabudować w kuchni.

Ekskluzywne wnętrza mieszkań i domów

ekskluzywne wyposażenie wnętrz domówNowoczesnym kolorem do kuchni jest zapewne biel, a tradycji doda lakierowane drewno w połączeniu z nią i zabudowa na całą ścianę, a idealnym posunięciem architektonicznym może być otwarcie kuchni na salon. Ekskluzywne wyposażenie wnętrz domów idealnie akcentują szklane drzwi, jak również powiększą przestrzeń między pokojem dziennym a sypialnią czy przedpokojem, gdzie można postawić np. ławkę w stylu prowansalskim, z ukrytym, dodatkowym schowkiem na odkurzacz czy inne drobiazgi. Stół można rozłożyć, podobnie jak dwuosobową sofę, gdzie można przechowywać pościel. Dodatkowe miejsca do przechowywania mogą znaleźć się w szufladach pod łóżkiem. Ciepłe barwy stanowiące nienarzucający się akcent przestrzenny, dodają szyku i przytulności kameralnej przestrzeni małego mieszkania. Dobrze jest także nie przesadzić z dodatkami pod względem form i ilości. Nieduże mieszkania na ostatnich kondygnacjach pod spadzistym dachem mają niezaprzeczalny urok. Ze względu na skosy trudno je urządzić. Potrzebny jest wtedy odpowiedni podział przestrzeni i jasne kolory, a strzałem w dziesiątkę może okazać się nawet niewielka garderoba.

Aby stworzyć odpowiednią aranżację, która będzie wyrazem naszego stylu czasami konieczne jest wyburzenie jakiejś ścianki, by powiększyć jedną przestrzeń na rzecz innej. Ciepłe wnętrze można też uczynić przytulnym poprzez pastelowe dodatki. Takie rozwiązania są dobre nie tylko dla małych mieszkań, ale też na studencką kieszeń.