Niespodziewany prezent – najlepszy jonizator wody

najlepsze jonizatory wody

Dzień dobry. W dniu dzisiejszym miałem imieniny i otrzymałem niecodzienny prezent. Bynajmniej nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewał – gdy wszyscy goście już wyszli, rozpakowałem jeden z prezentów, a tam znajdował się jonizator wody.

Najlepszy jonizator wody – najlepszy prezent

najlepsze jonizatory wody

Jest to takie urządzenie na prąd, które podłącza się do gniazdka. Przynajmniej tak widzę. Niestety w środku nie ma instrukcji w języku polskim. Otworzyłem więc internet i sprawdziłem fora. Najlepsze jonizatory wody są często poruszanym tematem, tak się okazało. Jako urządzenie, z którego leci woda alkaliczna, zachwalane jest niemal przez wszystkich forumowiczów każdego forum. Ja jednak chciałbym prosić o instrukcję, jak to działa. Wiem że trzeba je podłączyć do prądu, a wcześniej podłączyć wodę. To jest dla mnie logiczne, jest nawet kilka obrazków, tak się z tym problemu nie ma. Chciałbym jednak poznać istotę działania oraz prawdę o nieprawdopodobnej mocy leczniczej tego urządzenia oraz wody z niego płynącej. Czy ktoś jest w stanie pomóc? Nie chcę się bowiem jakoś zniesmaczył czy też zaszkodzić. Być może tej wody nie należy za dużo spożywać? Wiem że tak jest w przypadku wód filtrowanych. Przez filtrację tracimy wiele składników odżywczych, to nie jest zbyt pozytywne na dłuższy okres czasu. Czy tak samo jest z wodę alkaliczną?

Czy taka odmiana jest może zupełnie zdrowa i można pić bez ograniczeń, nie patrząc na skutki uboczne (ponieważ ich nie ma)? Jeśli mogę prosić o odpowiedź kogoś, kto jest w temacie, to poproszę. Będę bardzo wdzięczny za fachowe doradztwo oraz wszelką pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *