Montujemy w mieszkaniu panele 3D

panele ścienne 3d

Miesiąc temu urodziłam dziecko. Na szczęście udało nam się z mężem skończyć remont przed urodzeniem Sylwka. W trakcie mojej ciąży kupiliśmy z mężem mieszkanie do remontu.

Panele ścienne 3D były warte czekania

panele ścienne 3dCiąża była dla nas ogromną motywacją. Remont niestety się przedłużał ale budowlańcom udało się skończyć przed porodem. Na miesiąc przed wprowadziliśmy się do naszego wyremontowanego i pięknego mieszkania. Budowlańcy mieli sporo pracy bo remont był generalny. Panele dekoracyjne, które wybraliśmy do naszego mieszkania są nowoczesne i bardzo pasują do naszego wystroju. Panele dekoracyjne po raz pierwszy widzieliśmy w katalogu i od razu nam się spodobały. Z mężem mamy podobny gust więc urządzanie mieszkania przebiegało zgodnie. Panele ścienne 3d były powodem opóźnienia. Niestety nie był dostępne w sklepie i musieliśmy sporo na nie czekać. Jednak było wart. Stylowo wyglądające panele ścienne 3d są piękne i idealnie dopasowane. Zostały zamontowane w pokoju dziecka na jednej ze ścian. Mam nadzieję, że synkowi spodoba się koncepcja rodziców. Panele 3d gipsowe także nie były przez jakiś czas dostępne. Nam zależało na konkretnej firmie i chcieliśmy na nie poczekać. Uważam, ze z pewnymi rzeczami nie warto się spieszyć. Remont wykonuje się raz na jakiś czas a my chcieliśmy żeby wszystko było wykonane idealnie. Imitacja białej cegły z kuchni na pewno bardzo spodoba się mojej mamie. Ona jest fanką takich rozwiązań. Imitacja białej cegły nie była droga i udało nam się ją załatwić z dobrego źródła. Po remoncie miałam jeszcze miesiąc żeby wszystko posprzątać w miarę możliwości.

Sporo pomagał mi mąż i mi rodzice, którzy mieszkają niedaleko nas. Rodzicom spodobała się nasza koncepcja na mieszkanie. Stwierdzili, że jak zdecydują się na remont to mamy im także ich mieszkanie zaprojektować. Dla nas to była frajda i możemy pomóc w tym moim rodzicom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *