Moje warsztaty w szkołach

Pracuję w firmie zajmującą się organizacją różnych warsztatów oraz spotkań edukacyjnych. Bardzo lubię te pracę, ponieważ mogę być w niej bardzo kreatywna i pracować z ludźmi, co niesamowicie lubię. Ciągle mam nowe pomysły na nowe warsztaty, a więc oferta naszej firmy jest naprawdę bogata.

Prowadzenia warsztatów w szkole to moja pasja

warsztaty dla szkółSwoje warsztaty prowadzę w różnych miejscach. Bardzo lubię prowadzić warsztaty dla szkół, ponieważ bezpośredni kontakt z dziećmi i możliwość nauczenia ich czegoś oraz zainteresowania ich danym tematem bardzo mnie cieszy. Prowadzę zajęcia w różnych szkołach ale chyba najbardziej lubię te z uczniami liceum. Mam wrażenie, że mam z nimi najlepszy kontakt i są to jednak bardziej poważne warsztaty, nawet jeżeli i tak nadal jest to nauka czegoś przez zabawę, czy jakieś zajęcia, które są o wiele ciekawsze niż wykład na dany temat. Warsztaty w szkołach czasami są bardzo trudne do przeprowadzenia ale mimo to i tak bardzo lubię je robić. Jest zawsze na nich dużo dzieci i często w ciągu dnia mam kilka takich samych zajęć w różnych klasach. To bywa męczące ale kiedy widzę, że dzieciom się podoba i aktywnie uczestniczą w warsztatach to moje zmęczenie od razu znika. Ostatnio prowadziłam warsztaty ozdób filcowych w gimnazjum i było naprawdę świetnie. Atmosfera bardzo mi się podobała, a kreatywność dzieciaków bardzo mnie zaskoczyła, bo ich prace były świetne.

Oferta naszej firmy jest bardzo bogata ale każdy z moich współpracowników m pewne dziedziny i zajęcia na dany temat, w których jest najlepszy. Przykładowo, nasza firma organizuje również warsztaty dla dorosłych oraz prowadzi animacje dla dzieci w czasie urodzin ale ja nigdy nie brałam w nich udziału i z pewnością w przyszłości również nie będę takich zajęć prowadzić, bo jestem lepsza w prowadzeniu warsztatów dla dzieci i młodzieży.