Medycyna estetyczna i rozstępy

medycyna estetyczna

Do momentu zajścia w ciążę nigdy nie musiałam narzekać na swoją figurę. Byłam dosyć szczupła, moja skóra była gładka, umiałam dbać i siebie. Jednak potem mój wygląd zszedł na drugi plan i musiałam skupić się na maluszku.

Medycyna estetyczna mi pomogła

medycyna estetycznaW dodatku na moim ciele pojawiły się szpecące rozstępy. Smarowałam się już w trackie ciąży różnymi kremami, ale niewiele to pomagało. Nadal widziałam na swojej skórze brzydkie blizny. Musiałam coś z tym zrobić, tylko nie wiedziałam jeszcze co. W Bydgoszczy na pewno jednak znajdę jakiś salon kosmetyczny, który pomoże mi w załatwieniu sprawy. Pomyślałam zatem, ze medycyna estetyczna mogłaby mi pomóc. W końcu tam używa się bardziej zaawansowanych technik jak usg, lasery, terapia światłem, więc na pewno poradzą sobie z takim zabiegiem jak usuwanie rozstępów. Umówiłam się zatem na wizytę w jednym salonie. Tam czekała na mnie miła pani która mi wszystko wytłumaczyła. Powiedziała mi jaki mam problem, jakie zabiegi mi proponuje, jak to będzie przebiegało i ile będzie kosztowało. Czułam się wtedy przy niej pewnie i wiedziałam, ze dobrze mi doradzi. Inny lekarz na pewno namawiałby mnie jeszcze na botoks, lifting czy odsysanie tłuszczu, ale ona nic takiego nie robiła. Byłam jej za to bardzo wdzięczna. Całość poszła mi też dosyć dobrze.

Zabiegi nie były może specjalnie przyjemne, ale ważne ze były skuteczne, tym sposobem pozbyłam się szpecących rozstępów i czułam się o wiele lepiej. Teraz wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych i można wyglądać dobrze nawet po ciąży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *