Marzenie o wyposażeniu myjni

wyposażenie myjni

Gdy byłam mała moją ulubioną bajką był „Kopciuszek”. Szczególnie lubiłam ten moment, gdy w domu Kopciuszka pojawiała się dobra wróżka. Dzięki jej czarom brudna, zaniedbana dziewczyna stała się piękna i szczęśliwa. Wróżka nie tylko odmieniła jedną noc w życiu Kopciuszka, ale i całe jej życie.

Wyposażenie myjni sprawi, że samochód będzie czysty

wyposażenie myjniW nocy, jak nie mogłam długo zasnąć często wyobrażałam sobie, że jestem dobrą wróżką i mam czarodziejską moc. W myślach odmieniałam wtedy życie całej mojej rodziny. I tak mamie dałabym w prezencie zaczarowany samochód, który nigdy by się nie brudził. Bo dla mojej kochanej mamy myjnia samoobsługowa była istnym koszmarem. Zawsze się ubrudziła, polała wodą i w ogóle po każdym myciu auta czuła się gorzej, niż po sprzątaniu całego mieszkania. W ogóle zmieniłabym wszystkie myjnie w okolicy, żeby usługi wyposażenie myjni było tak profesjonalne, by samochody same się myły. A może dobrym rozwiązaniem była by myjnia automatyczna? Nie wiedziałam tego jako dziecko, dlatego mamie wyczarowałabym zawsze czysty samochód. Tata z kolei bardzo lubił korzystać z usług myjni, dlatego dla niego byłaby odpowiednia myjnia bezdotykowa i taką właśnie jako dziecko chciałam mu ofiarować.

Teraz jestem już dorosła i oczywiście żadną dobrą wróżką nie zostałam (przecież one istnieją tylko w bajkach). Ale za to staram się być w życiu dobrym człowiekiem, pomagać swoim bliskim, ale także ludziom spotykanym na ulicy. I chociaż nie zawsze mam dobry nastrój to zawsze staram się „wyczarować” dla każdego szczery uśmiech i dobre słowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *