Łowcy konkursów i koperty

koperta b5

Jak zdobyć uznanie fanów, więcej czytelników na blogu, ogrom lików na naszym fanpage czy zwiększyć przepływ ludzi i kliknięć na naszej stronie www?

Koperta b5 i podekscytowanie

koperta b5Zorganizuj konkurs! Najlepiej taki z wartościowymi nagrodami; choć są osoby, które zrobią wszystko, żeby wygrać czaderski i zachwalany przez ciebie w regulaminie konkursu papier do plotera – nawet jeśli urządzenia takiego jak ploter w domu nie posiadają (a często nawet nie wiedzą do czego taki ploter może służyć). Ważne, żeby coś wygrać i ważne, że zostanie to dostarczone to zupełnie za darmo! Konkursowy szał to doskonały sposób na zarobek, o czym świetnie wiedzą tak zwani łowcy konkursów. Nie przepuszczą oni żadnego konkursu – czy to takiego w którym można wygrać laptop, kosz piknikowy z wyposażeniem czy kupon do sklepu papierniczego (a dzięki niemu dożywotnie zaopatrzenie na kolorowe segregatory czy koperty bąbelkowe). A to co wygrane, można szybko sprzedać czy wymienić na inne przedmioty, często wśród innych konkursowiczów. I tak interes się kręci, a my zupełnie za darmo i bez zbędnego wysiłku stajemy się posiadaczami kolejnych przedmiotów. A gdy zapomnimy, że braliśmy udział w jakimś konkursie i nawet nie sprawdzamy wyników, ani nie oczekujemy na żadną przesyłkę – zwykła koperta b5 wrzucano w skrzynkę na listy wzbudza w nas podekscytowanie i przyśpieszone bicie serca. I przykrość, gdy się okazuje, że to tylko kolejny rachunek do opłacania, zamiast niespodziewanej nagrody.

Jedno jest pewne – konkursy przyciągają spore rzesze wielbicieli i zapewniają doskonały efekt. Jako twórca strony czy fanpage warto w nie czasem inwestować, jako prosty sposób na przyciągnięcie tłumów i zyskanie oczekiwanej popularności.