Lampy w stylu prowansalskim – rozmowa z architektem

lampy w stylu prowansalskim

Decydując się na zakup domu albo mieszkania nie chcesz popełnić tych samych błędów, które zrobiłeś urządzając swoje poprzednie cztery kąty. Dlatego, że nie chcesz czuć się przytłoczony wybierasz architekta wnętrz, który po wywiadzie będzie w stanie zaproponować Ci konkretne rozwiązania dla Twojego mieszkania.

Co architekt sądzi o lampach prowansalskich?

lampy w stylu prowansalskimPostanowiliśmy przeprowadzić rozmowę z architektką wnętrz Pauliną, która potrafi wyszukać najlepsze perełki zarówno w sklepach internetowych jak i sklepach stacjonarnych. Spytaliśmy co jest teraz najważniejsze w temacie ozdób do domu. Teraz zdecydowanie rządzą lustra dekoracyjne. Każda osoba, która mówi o sobie, że kocha nieoczywiste rozwiązania a także piękne wnętrza powinna mieć w swoim domu właśnie takie lustra. Jaka rama? Nie daj panie taka, która jest przesadzona. W dzisiejszych czasach rządzi prostota, dlatego zwykłe drewniane ramy pomalowane na kolor, który akurat masz na ścianach bądź na kontrastujący z nim, a będzie idealnie. Dekoracje do domu to kwestia bardzo delikatna, bo Paulina jako architekt wnętrz musi dopasować się do potrzeb klienta. Jedni zdecydowanie wolą wnętrza surowe, wręcz puste. Inni natomiast bardzo lubią różnego rodzaju ozdoby, figurki i innego rodzaju dewocjonalia. Nieważne z jakim wnętrzem ma aktualnie do czynienia tanie lampy w stylu prowansalskim nadadzą się do niego idealnie.

Jako te delikatne dodatki podkreślają tylko wnętrze zamiast je „tworzyć”. Powoduje to niezwykły charakter tych lamp oraz całego wnętrza. Paulina, jako architekt wnętrz widziała już wiele. Dlatego każdemu proponuje, aby dostosował mieszkanie samemu do siebie. A ona chętnie w tym pomoże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *