Labirynty sklepowe wśród regałów

używane regały sklepowe

Z punktu widzenia przeciętnego zjadacza chleba im mniejsze powstają markety, tym dla nas lepiej i wygodniej. Czas to pieniądz, mówią i mają rację, bo ilość czasu spędzonego w sklepach stosunkowo proporcjonalnie przekłada się na ilość przedmiotów znajdujących się w koszyku zakupowym.

Używane regały sklepowe to dobry pomysł!

używane regały sklepoweNiemałe znaczenie mają w tym wszystkim aranżacje sklepów – czasem niestety tragiczne w swym rozkładzie. O ile może dziwić płynne przejście działu chemii domowej w dział słodyczy, ciastek i słodkości, to jeśli ktoś natknął się na połączenie stoiska z warzywami i owocami z działem odzieżowym, to już prawdopodobnie nic nie będzie w stanie go zaskoczyć. Trzeba jednak przyznać, że małe sklepy mają o wiele mniejszą możliwość sortowania swych produktów w działy w sposób wyraźny. Stąd projektowanie sklepu już od początku jest nieodłącznym elementem biznesplanu dla przedsiębiorców. Coraz częściej w małych sklepach można znaleźć meble pochodzące z internetowych hurtowni. Używane solidne regały sklepowe, jak również inne strony lokalne i ogólnokrajowe, oferuje w najróżniejszych zakresach cenowych, stąd zapewne wielka popularność tego sposobu nabywania mebli sklepowych. Pamiętajmy jednak przy aranżowaniu swojego sklepu, że najważniejsze jest takie ulokowanie produktów, które będzie ze sobą korespondowało. Chodzi tu głównie o płynne przejścia od produktów spożywczych do chemii czy dalej odzieży, zabawek, zaś wiosną i latem – do działu ogródka. Najgorszym chyba scenariuszem jest, gdy klient staje zdezorientowany i zapomina, po co właściwie do sklepu przyszedł.

Choć scenariusz ten można sprytnie wykorzystać, ściągając jego uwagę w najkorzystniejszym dla sprzedawcy kierunku, to jednak trzeba szanować czas osób, które przyszły skorzystać właśnie z naszej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *