Kupiłam sobie modną kurtkę na wiosnę

Początkowo sądziłam, że w ciągu zimy nie uda mi się stracić na wadze, ale byłam dość mocno zdeterminowana i udało mi się osiągnąć ten cel. Przed wiosną postanowiłam wyposażyć swoją szafę w nowe ubrania, bo wszystko było już na mnie zdecydowanie za duże.

Modna kurtka ze sklepu z damską odzieżą

kurtki damskie z eko skóryW międzyczasie również udało mi się odłożyć sporo pieniędzy na nowe ciuchy i dzięki temu bez żadnych wyrzeczeń mogłam kupić sobie coś ładnego. Od jakiegoś czasu w sklepach dostępne były kurtki damskie z eko skóry, które były ostatnim krzykiem mody. Wcześniej mogłam pomarzyć, że się w taką zmieszczę, ale teraz nosiłam rozmiar trzydzieści sześć i mogłam sobie pozwolić na przymierzenie takiej kurtki. Udałam się do jednego ze swoich ulubionych sklepów odzieżowych i tam postanowiłam wydać wszystkie pieniądze. Dostępna była kurtka, którą miałam na oku od jakiegoś czasu i od razu postanowiłam ją przymierzyć. Podobała mi się w kolorze czarnym, ponieważ pasowałaby mi do wszystkiego. Kiedy przymierzyłam kurtkę w rozmiarze trzydzieści osiem to nawet ucieszyłam się, że była za duża, ponieważ liczyłam, że mniejsza będzie pasowała. Do przymierzalni wzięłam dwa rozmiary, by nie biegać co chwilę po sklepie. Kiedy przymierzyłam kurtkę w mniejszym rozmiarze to pasowała na mnie idealnie. Wyglądałam w tej kurtce bardzo korzystnie i czułam się w niej świetnie. Była wyjątkowo wygodna. Do tego kupiłam sobie dwie pary spodni oraz kilka bluzek i sukienek. Szafę miałam odpowiednio wyposażoną w modną odzież.

Kurtkę nosiłam bez przerwy. Pasowała do większości ubrań, które miałam. Czułam się bardzo dobrze w nowych ciuchach a figura, którą udało mi się uzyskać była doskonała. Byłam szczęśliwą kobietą i w końcu mogłam się modnie i nowocześnie ubierać każdego dnia.