Kalendarze trójdzielne dla klientów

Kalendarze trójdzielne dla firm

Jakiś czas temu pracowałam w banku. I muszę przyznać, że w jak każdej pracy było dużo miłych chwil a były i takie do których nie chce się wracać. Na pewno w tej pracy było dużo bardzo fajnych ludzi.

Kalendarze trójdzielne w dużej ilości

Kalendarze trójdzielne dla firmZresztą chociaż od momentu gdy już tam nie pracuje minęło parę lat to ja cały czas utrzymuję z tymi osobami kontakt. Oczywiście nie wszyscy nadal tam pracuję. Jednak od osób, które tam nadal pracują zawsze miło usłyszeć co w firmie słychać. Jedną z rzeczy którą bardzo lubiłam gdy pracowałam w banku były profesjonalne kalendarze trójdzielne dla firm, które były dostarczane w dużej ilości. Te kalendarze były naprawdę bardzo gustowne i były przeznaczone dla klientów. Mi się to zawsze bardzo podobało, że klient mógł liczyć przynajmniej na tego rodzaju gadżet, który według mnie był zawsze naprawdę bardzo ładny. Oczywiście były też kalendarze książkowe z logo, które otrzymywał każdy z pracowników. Taki kalendarz z logo jest naprawdę niezwykle przydatny szczególnie wtedy gdy pracuje się w banku. Jest to tak zwany kalendarz spotkań. Ja zapisywałam sobie w nim jakieś także prywatne notatki typu urodziny bliskich mi osób bo do takich rzeczy nigdy nie miałam głowy. Podobno do zrobienia takiego kalendarza było wykorzystywane tłoczenie na gorąco jako metoda. No a oczywiści się na tym nie znam ale tak mi powiedział kiedyś przedstawiciel firmy, która produkowała te właśnie kalendarze. Ja mimo, że od dawna nie pracuję już w banku cały czas lubię co roku dostać jakiś ładny kalendarz i uważam że jest ot naprawdę dobry pomysł na prezent. No przynajmniej mnie cieszy bardzo tego rodzaju prezent.

Nawet w tym roku dostałam bardzo gustowny kalendarz, który mam zawsze przy sobie w torebce. Dostałam go od męża. Oczywiście wcześniej powiedziałam mu o tym co chciałabym dostać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *