Jakie szafy lubicie i kupilibyście?

szafy szczecin

Witam. Chciałbym założyć działalność gospodarczą, chodzę nawet na odpowiednie szkolenia. Szkolenia te mają mi pomóc w prowadzeniu firmy od strony biurokratycznej, natomiast chciałbym wykonywać prace stolarskie.

Najlepsze szafy – jakie będą najpopularniejsze?

szafy szczecin

Wiem że w tej branży konkurencja duża, Szczecin to wielki rynek podaży usługowej, proszę więc o podpowiedź w tej kwestii. Osobiście myślę, i że mam smykałkę, by móc wytworzyć meble kuchenne. W szkole technicznej naprawdę nieźle mi szło w tym temacie. Nie pogardzę też wytworzeniem szafy Szczecin. Bardziej właśnie lubię taką produkcję, niż na przykład układanie parkietu na podłodze czy też zakładanie paneli na ścianie. Lubię stworzyć coś konkretnego. Na biedę wyprodukuje również meble biurowe, chociaż to już jest inna kwestia. Tutaj już nie ma standardów, każdy ma swoje wymagania. Właśnie w meblach ogólnie wypatruje swoją szansę przebicia się na rynku. W internecie wpisałem sobie: „meble na wymiar” i konkurencji za mocno nie widziałem w tym temacie. Dla mnie jasne jest, iż przy dzisiejszych wymaganiach to każdy mebel na wymiar trzeba będzie zrobić. Gotowe i obyte wzory to można kupić w sklepach meblarskich. Ale ja chcę słynąć z dobrej jakości. Co mówicie, moje rozważania odnośnie działalności firmy idą w dobrą stronę czy nie? Wszystko co piszę, ładnie brzmi, lecz ja się cały czas obawiam jednego. Dzisiaj bowiem przede wszystkim liczy się cena , wszyscy patrzą, aby kupić jak najtaniej. Jakość idzie na dalszy plan. A ja mam zamiar robić meble na zamówienie, mam natomiast taki charakter, że nie lubię zrobić „fuchy”. Dodatkowo mam takie przekonanie: meble zrobione z drewna, to nie mebel prawdziwy. A lite drewno i dobrze wysuszone – kosztuje krocie. Zwłaszcza dąb. Czy ja z takimi przekonaniami mam szansę przebicia? Proszę odpowiedzcie mi czy wolelibyście kupić mebel tani i standardowy (z seryjnej produkcji) czy ten mebel droższy, ale z litego drewna i zrobiony na wymiar? Co się bardziej dla Was liczy? Proszę o odpowiedź na te pytania.

Chętnie zajrzę tu niebawem. Z góry dziękuję za zainteresowanie i wszystkie odpowiedzi. Mogą być one dla mnie decydujące, a na pewno decydujące w tym, czym się zamierzam zająć w niedalekiej przyszłości. Dziękuję raz jeszcze. Dominik ze Szczecina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *