Hotel i meble z drewna w nim

meble z drewna

Hanna interesowała się wieloma rzeczami. Była bardzo otwartą osobą i dość łatwo ulegała modom. Część z nich szybko przemijała, ale bywały i takie, które zostawały w Hannie do końca.

Meble z drewna bardzo się jej podobają

meble z drewnaJedną z nich są ciekawe meble, lite drewno podobało jej się od czasów kiedy była jeszcze dzieckiem. Z czasem meble z drewna nie tylko się jej podobały ale zaczęła się nimi interesować bardziej poważnie. Szczególnie fascynowały ją meble kolonialne. W ciągu całego swojego dotychczasowego życia kupiła tylko dwa meble z Indii ale regularnie przyglądała się stronom internetowym i odwiedzała lokalne sklepy. Kiedy jej mąż wyszedł z propozycją budowy hotelu Hanna z radością podchwyciła pomysł. To była okazja do zrealizowania swoich dekoracyjnych fantazji. Od lat przyjaźniła się z kobietą, która prowadziła sklep kolonialny. Jak tylko przyszła do niej z nowiną zaraz zaczęły planować wystrój nowego sklepu. Zanim hotel został wybudowany one miały już zaprojektowane całe wnętrze. Hotel rzeczywiście prezentował się wyjątkowo ładnie. Mąż był z początku przeciwny meblom kolonialnym, uważał, że są zdecydowanie za drogie na ich możliwości. Do tego bał się, że wystrój będzie zbyt staroświecki i będzie odstraszał młodych ludzi. Mylił się jednak. Kobiety w fantastyczny sposób połączyły klasyczne meble kolonialne ze świeżym i lekkim wystrojem.

Wnętrze hotelu było eleganckie ale nie przytłaczało. Pokoje były pogodne a recepcja i restauracja ciepłe i przyjazne. Hotel zachwycał gości, szybko stał się lokalną perełką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *