Gwarancja szczelności Twojego dachu

Drobne usterki dachu Twojego domu nie zawsze wymagają pomocy fachowca. Taśma bitumiczna to świetny i uniwersalny materiał, dzięki któremu staniesz się złotą rączką i szybko poradzisz sobie z problemem nieszczelności.

Wiele zastosowań taśmy bitumicznej

taśma bitumicznaDrobne nieszczelności, które czasem pojawiają się na dachu Twojego domu są szczególnie uciążliwe ze względu na swój nieregularny kształt. W tej sytuacji z pomocą przychodzi taśma bitumiczna, która świetnie sprawdza się w takich sytuacjach dzięki swojej przyczepności. To uniwersalne tworzywo, które jest odporne na zmieniające się warunki pogodowe i promieniowanie UV. W jakich sytuacjach można stosować taśmę bitumiczną? Po pierwsze, przy wcześniej wspomnianych nieszczelnościach na dachach, ale także np. w przypadku przeciekających parapetów. Po drugie doskonale sprawdzi się ona przy uszczelnianiu okien lub rynien. Taśma bitumiczna dobrze uszczelnia też innego rodzaju powierzchnie takie jak metal, szkło, tworzywa sztuczne, a także cegła, beton, tynk lub drewno. Ponadto, dobrze chroni przed wodą i wilgocią. Jest też szeroko stosowana w przemyśle motoryzacyjnym ze względu na swoje działanie zabezpieczające i wygłuszające. Niewątpliwą zaletą taśmy bitumicznej jest jej uniwersalność i szybkość działania. Taśma z łatwością przyczepia się do wielkości materiałów budowlanych, a dzięki swojej mocnej strukturze dobrze znosi nawet bardzo niskie i wysokie temperatury. Dodatkowo, taśma występuje w wielu kolorach, co sprawia, że dobrze komponuje się z danym wnętrzem.

Wielozadaniowość i łatwość stosowania sprawiają, że bez trudności będziesz mógł szybko zreperować usterkę w swoim domu. Taśma bitumiczna świetnie się do tego nadaje, a przy tym jest łatwo dostępna w sklepach budowlanych na terenie całego kraju.